„AD” akumuliatoriai užkariauja rinką

2013-12-09
„AD” akumuliatoriai užkariauja rinką
Į Lietuvą importuojami „AD“ akumuliatoriai vis labiau populiarėja.

Praktiški žmonės jau įsitikino, kad šie žinomo pasaulinio gamintojo „Johnson Controls“ produktai nė kiek nenusileidžia garsiems konkurentams, o pagal kai kuriuos parametrus juos net ir pralenkia.

 

„Pagal kainos ir kokybės santykį „AD“ akumuliatoriai – vieni geriausių, – sako bendrovės „Autoros“ direktorius Saulius Vinkleris. – Be to, niekas kitas neduoda trejų metų garantijos. Vien jau tai rodo, kad gamintojas įsitikinęs savo produkto kokybe. Ir ne be reikalo. Šie akumuliatoriai veikia 5–7 metus. “Ilgalaikė garantija – vienas svarbiausių kriterijų, kodėl lengvųjų automobilių savininkai perka, o meistrai jiems rekomenduoja „AD“ akumuliatorius. Aišku, kartais pirkėjų pasirinkimą lemia garsesnis vardas, bet ne visi žino, kad vien už žinomos firmos lipduką jie gali sumokėti 20–30 proc.didesnę kainą.

 

„Klientams labiau žinomi garsių įmonių gaminiai, tačiau „AD“ akumuliatorių parametrai visiškai analogiški, – iš patirtiesžino S. Vinkleris.

Iš kairės: Andrej Petrulevič, „AD Baltic” pardavimų vadybininkas ir Saulius Vinkleris, bendrovės „Autoros“direktorius

– O ir produktą gauni sudidesne garantija. Mes jau ketvirtus metus prekiaujame „AD“ akumuliatoriais, bet dėl jų nusiskundimų neturėjome. Jeigu koks vienas ir pasitaikė, tai importuotojai viską sutvarkė labai greitai, tad klientas tikrai liko patenkintas. Mes stengiamės savo pirkėjams parduoti gerą daiktą, todėl dažnai jiems rekomenduojame „AD“ akumuliatorius.“

 

Anot S. Vinklerio, nuo vairuotojo labai priklauso, kaip naudojamas akumuliatorius: kokiomis sąlygomis, kaip dažnai važinėjama. Jei tik po pusę kilometro kasdien nuo darbo iki namų – akumuliatorius ne iki galo įkraunamas. Jam taip pat kenkia per dideli karščiai ir per dideli šalčiai. Kai lauke -25,„Autorose“ – pats darbymetis. Vasarą per karščius tas pats.

 

„Akumuliatorių keitimo bumas prasideda tuomet, kai „netikėtai“ ateina žiema, – šypsosi akumuliatorių centro „Nabobas“ meistras Aivaras Krasuckas. – Turėdamas keturiolikos metų darbo patirtį galiu drąsiai teigti, kad akumuliatoriaus veikimas tiesiogiai priklausonuo automobilio techninės būklės bei eksploatavimo sąlygų. Statistika rodo, kad miesto automobilių su benzininiais varikliais akumuliatoriai vidutiniškai veikia 4–5 metus, su dyzeliniais varikliais – 3–4 metus. Jeigu kiekvienas vairuotojas tinkamai prižiūrėtų savo automobilį bei akumuliatorių, tuomet šis veiktų 7 metus ar ilgiau.

 

Labiausiai jiems kenkia aplaidus ir nemokšiškas požiūris į energijos vartojimą automobilyje. Akumuliatorius – tai viena iš tūkstančio automobilio detalių, nuo kurios priklauso sklandus jo darbas bei energijos paskirstymas.“

 

Iš „AD Baltic“ bendrovės „Nabobas“ profesionalai perka ne tik „AD“ prekių ženklo akumuliatorius. Svarbiausi kriterijai renkantis būtent šiuos produktus – gamintojo suteikiama trejų metų garantija, kokybė už prieinamą kainą, pasaulyje žinomas ir patikimas gamintojas. Būtent šiuos gaminio privalumus profesionalai pirmiausia pamini,kai rekomenduoja akumuliatorius savo klientams: „Jie dažniausiai klauso mūsų kompetentingų patarimų. Nors būna ir tokių pirkėjų, kurie mieliau renkasi pasaulyje garsių firmų gaminius.

 

Esu gana ramus dėl „AD“ akumuliatorių kokybės. Kadangi kiekvienam savo klientui pats parenku reikiamą akumuliatorių ir pamokau, kaip tinkamai naudoti automobilį, kad tektų rečiau pas mane užsukti, tad ir garantinio keitimo atvejų būna labai mažai.“

 

„Nabobo“ meistras A. Krasuckas prisipažįsta, jog tik susidūręs su „AD“ akumuliatoriais iš pradžių manė, jog 3 metų garantinis laikotarpis – tik dar vienas naujo prekių ženklo rinkodaros triukas. Tačiau po kurio laiko įsitikino, jog produkto kokybė nenusileidžia didiesiems Europos gamintojams: „Aš pats jau penktus metus važinėju automobiliu su „AD“ 74Ah akumuliatoriumi ir kol kas neplanuoju jo keisti.“

Aivaras Krasuckas, akumuliatorių centro „Nabobas“meistras

Taip pat susipažinkite: