Naujiena mūsų produktų gamoje

2013-08-13
Naujiena mūsų produktų gamoje
NARVA motorinių transporto priemonių lempos - kokybė ir patikimumas

Nuo šiol visuose AD Baltic skyriuose ieškokite NARVA motorinių transporto priemonių lempučių

Narva siūlo platų gaminių asortimentą, kuris patenkina specialistų poreikius visame pasaulyje.

• NARVA patirtis apšvietimo srityje – daugiau nei 60 metų
• Per visą gamybos procesą atliekami išsamūs gaminių bandymai
• Nuolat tikrinama kiekvienos lemputės kokybė
• Tikrinama gaminių atitiktis reikalavimams ir tarptautiniai sertifikavimo procesai, įskaitant ISO/TS 16949, DIN EN ISO 14001, ECE 37 standartus
• Nuolat investuojama į pažangių gaminių ir naujų procesų kūrimą

NARVA gaminių ir gamybos procesų kokybė reguliariai kontroliuojama. NARVA gaminiai atitinka EEK* (Europos ekonominės komisijos) taisykles ir kitus teisinius reikalavimus. NARVA gamybos, rinkodaros ir logistikos procesai kontroliuojami įdiegus tarptautinius ISO** techninius standartus. EEK parengė automobilių pramonei ir jos tiekėjams skirtas tarptautines rekomendacijas, kuriomis siekiama sumažinti prekybos kliūtis ir padidinti eismo saugą. Gaminių, kurie neatitinka EEK taisyklių, Europoje pardavinėti negalima. NARVA gaminiai atitinka EEK 37 ir 99 taisykles, kuriose pateikiamos rekomendacijos dėl kaitinamųjų siūlinių lempų, įskaitant matmenis, šviesos srautą ir galingumą. Atitiktis ISO/TS 16949 standartui – įrodymas, kad į NARVA gamybos, rinkodaros ir logistikos procesus yra glaudžiai integruotos saugos ir stabilumo priemonės.

 

Visus NARVA apšvietimo sprendimus apibūdina daugiau nei 60 metų praktinė patirtis. Siekdama gerinti ir išlaikyti gaminių kokybę, NARVA atlieka nuolatinius automobilių apšvietimo gaminių bandymus. Visų kokybės bandymų reikalavimų laikymasis garantuoja NARVA gaminių patikimumą.

Taip pat susipažinkite: