SPORTINIO DIZAINO STABDŽIŲ DISKAI AD SPORT

SPORTINIO DIZAINO STABDŽIŲ DISKAI AD SPORT

Puikūs fizikiniai parametrai ir patrauklus modelio dizainas

Aprašymas: AD Sport yra aukščiausios kokybės, sportinio dizaino stabdžių diskai, gaminami ir pagal vienetinius užsakymus*, ir partijomis pagal klientų pageidavimus.

Šiems stabdžių diskams būdingi puikūs fizikiniai parametrai, taip pat labai patrauklus modelio dizainas, kuris patraukia visų automobilių puošybos entuziastų dėmesį.

AD Sport gaminių forma yra tobulai suderinta su turiniu. Visos angos suformuotos specialiu, gerai apgalvotu būdu, užtikrinant kuo lengvesnį, optimizuotą diskų aušinimą. Taip pat kruopščiai iš anksto planuojant buvo suformuotos išdrožos. Jų dizainas užtikrina efektyvų stabdžių trinkelių valymą ir išorinių sluoksnių, susidarančių veikimo metu (sąnašų, „slidaus paviršiaus"), šalinimą.

AD stabdžių diskus patvirtino Vokietijos techninių apžiūrų asociacija (TÜV). Tai yra dar vienas aukštos AD prekių ženklo gaminių kokybės pripažinimas. TÜV T+M sertifikatą suteikia patvirtintas sertifikavimo centras „TÜV Rheinland". Šis sertifikatas užtikrina, kad gaminį ir jo gamybos procesą kontroliuoja ir prižiūri nepriklausoma sertifikavimo organizacija.

*Prieš darant vienetinį užsakymą, būtina užklausti tiekėjo apie užsakymo įvykdymo galimybes.
Papildytas AD Sport diskų asortimentas : Naujajame asortimente yra 70 gaminių, skirtų populiariausiems automobiliams. Visi gaminiai bus siūlomi rinkoje naujomis, patraukliomis kainomis. Dėl efektyvaus AD sportinių diskų dizaino sutrumpėja stabdymo atstumas, užtikrinamas efektyvesnis purvo ir dujų šalinimas, geresnis aušinimas bei ilgesnė eksploatavimo trukmė. ADeCat elektroniniame kataloge šie diskai nurodomi kaip ABS gamintojo SPORTLINE.