AD akumuliatoriams teikiama 5 metų garantija!

AD akumuliatoriams teikiama 5 metų garantija!
Šią žiemą lengvųjų automobilių savininkai, įsigiję AD akumuliatorių, jo garantiją gali nemokamai prasitęsti net iki 5 metų! 

 

Ši akcija skirta galutiniams AD akumuliatorių pirkėjams. Prasidėjus šaltajam sezonui jūsų autoservisų bei automobilių detalių parduotuvių klientai pasenusius savo automobilių akumuliatorius keis naujais, o mes jums paruošėme puikų argumentą, kodėl verta pasiūlyti būtent AD akumuliatorių – jo garantiją galima nemokamai prasitęsti net iki 5 metų!


Akcija vyksta nuo 2019 m. gruodžio 5 d. iki 2020 m. vasario 29 d. (imtinai).


Akcijoje dalyvauja fiziniai asmenys, akcijos laikotarpiu įsigiję naują AD akumuliatorių, kuris bus įmontuotas ir naudojamas lengvajame automobilyje. Šis automobilis bus naudojamas tik privačioms asmeninėms reikmėms, nebus naudojamas jokiai komercinei veiklai.


Akcijoje dalyvauti paprasta:

  • Pirkėjas (fizinis asmuo) akcijos laikotarpiu įsigyja naują AD akumuliatorių ir jį įmontuoja į savo privatų lengvąjį automobilį, skirtą naudoti nekomercinei veiklai. Klientas, kaip ir anksčiau, gauna standartinę 3 metų garantiją.
  • Interneto svetainėje www.adakumuliatoriai.lt pirkėjas užregistruoja savo naujojo AD akumuliatoriaus ir savo automobilio (kuriame naudos šį AD akumuliatorių) duomenis, užpildydamas paprastą anketą.
  • Sistema patikrins, ar įsigytas AD akumuliatorius tinka nurodytam automobiliui, užregistruos kitus svarbius duomenis ir pirkėjui elektroniniu paštu nusiųs pratęstosios garantijos sertifikatą (PDF).


Ką dar svarbu žinoti:

  • Pratęstoji garantija yra tokia pat garantija, kaip ir standartinė. Sąlygos vienodos, skirsis tik galiojimo terminas.
  • Pratęstoji garantija pradės galioti iškart, kai tik baigs galioti standartinė garantija.
  • Visa informacija apie pratęstąją garantiją: jos galiojimo laikotarpį, automobilį, kuriame naudojant akumuliatorių, galios ši garantija, sąlygos ir taisyklės bei kita informacija pateikiama pratęstosios garantijos sertifikate (PDF).
  • Jei AD akumuliatorius sugestų iki pratęstosios garantijos galiojimo pabaigos, kaip ir įprastos garantijos atveju, klientas akumuliatorių turės pristatyti jo pardavėjui. Garantinės priežiūros tvarka tokia pat, kaip ir įprastos garantijos atveju.

 

Informacija teikiama:

Internetu www.adakumuliatoriai.lt

Telefonu 8 700 22898

El. paštu pagalba@adbaltic.lt

Taip pat jums visada padės jus aptarnaujantis „AD Baltic“ vadybininkas.