Meistrų lyga 2019

Meistrų lyga 2019
Rinkis akcines prekes, atsiimk +5 proc. sau „AD pinigais“ ir keliauk atostogų!

Meistrų lyga 2019

Rinkis ženklu žymėtas prekes
ir keliauk atostogų!

Atostogų profesionalai

Kaip viskas veikia?

Dabar pirkdami iš „AD Baltic“, dalyvaujate „Meistrų lygoje 2019“, kurioje jums automatiškai grįžta 5 proc.
nuo akcinėms prekėms išleistų pinigų. Jūs taip pat galite „užsidirbti“ kelionę į bet kurią pasaulio šalį ar laimėti
svajonių atostogas dviem Kinijoje. Siūloma daugiau nei 100 kelionių, o šalį renkatės jūs!

Rinkitės
akcines prekes

Rinkitės prekes,
pažymėtas
ženklu.
Akcinių prekių teiraukitės
ir užsisakydami telefonu.

Kaupkite
taškus

Už įsigytas akcines prekes
gausite „Meistrų lygos“ taškų.
Kai prekės bus apmokėtos
ir baigsis jų gražinimo
terminas, taškai bus
patvirtinti.

Pasiimkite
„Meistrų lygos premiją“

Patvirtinus „Meistrų lygos“
taškus, bus paskaičiuoti
ir jums suteikti
„AD pinigai“.
Atsiskaitykite jais
už naujus pirkinius!

Iškovokite
atostogas

Taškai virsta ne tik
„AD pinigais“,
bet ir nepamirštamomis
kelionėmis, kurių
jums paruošėme
daugiau nei 100.

Dovanojame kiekvieną mėnesį

MEISTRŲ LYGOS PREMIJA

Daugiau

GREIČIAUSI GAUS
PUIKIAS KELIONES

Daugiau

KIEČIAUSI GAUS
DIDESNES KELIONES

Daugiau

Didžiuosius prizus gali laimėti kiekvienas!

DOVANOJA Daugiau
DOVANOJA NEPAMIRŠTAMĄ
2 SAVAIČIŲ
KELIONĘ DVIEM
Į KINIJĄ! Daugiau
ESTRAVEL kelionių čekis
ESTRAVEL kelionių čekis
ESTRAVEL kelionių čekis

KAS DALYVAUJA

Programoje „Meistrų lyga 2019“ dalyvauja dauguma partnerių pagal sąrašą, kurį „AD Baltic“ sudarė savo nuožiūra. Sąrašo sudarymo kriterijai išsamiau pristatyti programos taisyklėse. Jei jūs nedalyvaujate, tačiau norėtumėte dalyvauti programoje, kreipkitės į jus aptarnaujantį „AD Baltic“ darbuotoją.

MEISTRŲ LYGOS TAŠKAI

Perkant akcines prekes, „Meistrų lygos“ taškai – skaičiuojami automatiškai. Už kiekvieną akcinėms prekėms išleistą eurą, gaunate vieną „Meistrų lygos“ tašką. Kol užsakytos akcinės prekės dar neapmokėtos ir nesibaigė jų gražinimo terminas, už jas gauti taškai yra laikomi nepatvirtintais ir „užšaldytais“. Kai tik grąžinimo terminas pasibaigs ir prekes apmokėsite, už jas gauti „Meistrų lygos“ taškai kitą dieną bus patvirtinti. Tik patvirtinti „Meistrų lygos“ taškai dalyvauja žaidimuose, kuriuose galite laimėti puikius prizus. Pagal juos paskaičiuojami ir suteikiami jums priklausantys „AD pinigai“.

KASDIEN SUŽINOKITE, KĄ LAIMĖJOTE

Prisijunkite prie savo „AD Baltic“ paskyros ir sužinokite, kiek „Meistrų lygos“ taškų jau turite, kiek jų dar reikia surinkti, koks yra jų statusas ir kokias keliones už juos gausite. Taip pat sužinokite, kiek turite „AD pinigų“ ir kiek jų dar gausite. Informacija atnaujinama kiekvieną naktį.

SVORIO KATEGORIJOS

„AD Baltic“ siekia visiems suteikti vienodas galimybes laimėti, todėl visus partnerius pagal jo užsakymų istoriją bei potencialą suskirstė į atskiras „svorio kategorijas“, kuriose tarp lygiaverčių priešininkų vyksta kovos dėl prizų.

Pasiimkite savo „Meistrų lygos“ premiją!

Įsigydami akcines prekes, jūs uždirbate „Meistrų lygos“ premiją – „AD pinigus“, kuriuos pervesime į jūsų sąskaitą „AD Baltic“ sistemoje. Gautus „AD pinigus“ galėsite išleisti naujiems užsakymams! „Meistrų lygos“ premija yra lygi 5 proc. nuo akcinėms prekėms išleistos pinigų sumos.

Kaip gauti „Meistrų lygos“ premiją?

Įsigydami akcines prekes, kaupiate „Meistrų lygos“ taškus. Kai tos prekės bus apmokėtos ir pasibaigs jų grąžinimo terminas (14 d.), už tas akcines prekes priskaičiuoti „Meistrų lygos“ taškai bus patvirtinti, netrukus bus paskaičiuota „Meistrų lygos“ premijos suma ir įskaityta į jūsų (akcines prekes užsakiusio pirkėjo) „AD pinigų“ sąskaitą.

Kiek „AD pinigų“ jau turite ir kiek jų dar gausite, galite sužinoti prisijungę prie savo „AD Baltic“ paskyros el. parduotuvėje ADCAT, paskambinę į kontaktų centrą 8 700 22898 ar pasiteiravę jus aptarnaujančio „AD Baltic“ darbuotojo. Informacija atnaujinama kiekvieną naktį.

Ką veikti su „AD pinigais“?

„AD pinigais“ galite atsiskaityti lyg tikrais pinigais už prekes, perkamas iš „AD Baltic“. „AD pinigais“ galite apmokėti net iki 99 proc. pirkinio kainos. Atsiskaitymo metu panaudojami „AD pinigai“ virsta specialia AD nuolaida, kuri atitinkamai mažina pirkinio sumą. Kam naudoti savus pinigus, jei galite atsiskaityti „AD pinigais“?

Greičiausiems atiteks puikios kelionės

Būkite pirmas, kuris savo „svorio kategorijos“ grupėje surinks nustatytą skaičių patvirtintų „Meistrų lygos“ taškų ir gaukite prizą – 500 € vertės ESTRAVEL kelionių čekį

Šis žaidimas prasideda kiekvieno mėnesio pirmą dieną ir vyksta tol, kol pirmas partneris savo grupėje sukaupia reikalingą patvirtintų „Meistrų lygos“ taškų skaičių. Laimėtojo laukiama iki kito mėnesio 14 dienos. Sulaukus laimėtojo, per 5 dienas duomenys bus patikrinti, patvirtinti ir paskelbti laimėtojai. Jei laimėtojo nesulaukiama, prizas atitenka partneriui, kuris tą mėnesį surinko daugiausia „Meistrų lygos“ taškų. Šiame žaidime varžosi tik Lietuvoje veikiantys partneriai.Kur atostogauti už 500 €

Planuojate laimėti, o gal jau laimėjote šį prizą? Atostogų profesionalai iš ESTRAVEL jums patars ir padės išsirinkti geriausią kelionę. Kelionių ekspertai dabar rekomenduoja...

Kiečiausi gaus didesnes keliones

Surinkite daugiausia „Meistrų lygos“ taškų savo grupėje ir gaukite prizą – 1 000 € vertės ESTRAVEL kelionių čekį.

Kiekvieną mėnesį vyksta naujas žaidimas savo „svorio kategorijoje“. Mėnesiui pasibaigus laukiame dar 14 d., kol baigsis visų praeitą mėnesį užsakytų akcinių prekių grąžinimo terminas ir pirkiniai bus apmokėti. Tada per 5 dienas duomenys bus patikrinti, patvirtinti ir paskelbti laimėtojai. Šiame žaidime varžosi visose Baltijos šalyse veikiantys partneriai.
Kur atostogauti už 1 000 €

Jei svarstote kur keliauti atostogų už 1000 €, atostogų profesionalai iš ESTRAVEL jums mielai padės išsirinkti. Šiuo metu kelionių ekspertai rekomenduoja...

Kiekvienas gali laimėti didžiuosius prizus

Užsisakydami DELPHI ar BOSCH akcines prekes, automatiškai dalyvaujate Didžiajame žaidime, kuriame bus laimėtos didžiausios svajonių kelionės. Kiekviena PVM sąskaita-faktūra, kurioje yra bent viena DELPHI ar BOSCH akcinė prekė, yra naujas žaidimo bilietas. Kuo daugiau užsakymų su šių gamintojų akcinėmis prekėmis, tuo daugiau šansų laimėti!

Žaidimai vyksta savo šalyje iki pat metų pabaigos. 2020 metų sausio mėnesį, Vilniuje, specialioje šventėje, atsitiktinės atrankos būdu bus nustatyti tie partneriai, kurie galės krautis lagaminus ir vykti į didžiąsias keliones.

DELPHI dovanoja kelionę į bet kurią pasaulio šalį už 3 000 €

Kaskart pasirinkęs DELPHI akcinę prekę, didini savo šansą laimėti 3 000 € vertės ESTRAVEL kelionių čekį. Leiskis į nepamirštamą kelionę po tolimiausius pasaulio kraštus. Kokią šalį svajoji aplankyti?BOSCH kviečia pamatyti Kiniją.
Prisijungsi?

Didžioji siena, Šanchajus, vėliavos kėlimas Tenjeminio aikštėje, legendiniai fabrikai, neaprėpiami ryžių laukai, flmuose matyti kriokliai... Taip, tai neprilygstamoji Kinija, kurią BOSCH jums nori parodyti. Žaidime dalyvauja tik Lietuvoje veikiantys „AD Baltic“ partneriai, todėl šansai laimėti yra aukšti kaip niekada. Verta pasistengti!

Sužinokite kelionės į Kiniją programą. Daugiau