Dabar užsisakydami iš AD BALTIC dalyvaujate Meistrų lygoje, kurioje laimėti gali kiekvienas. Rinkitės akcines prekes ir gaukite taškų. Jūsų taškai pavirs į AD pinigus ir kitus prizus!

Meistrų lyga


GALI STEBĖTI, KAIP LAIMI
KITI, ARBA LAIMĖTI PATS

Dabar užsisakydami iš AD BALTIC dalyvaujate Meistrų lygoje, kurioje laimėti gali kiekvienas. Rinkitės akcines prekes ir gaukite taškų. Jūsų taškai pavirs į AD pinigus ir kitus prizus!

KAIP VISKAS VEIKIA?

UŽSISAKYKITE
AKCINES PREKES

Akcijoje dalyvauja partnerių prekės, elektroninėje parduotuvėje pažymėtos ženklu
Akcinių prekių teiraukitės ir užsisakydami telefonu.

RINKITE
TAŠKUS

Už įsigytas akcines prekes automatiškai suteikiami taškai ir žaidimo bilietai, kurie virsta laimėjimais.

LAIMĖKITE
PRIZUS

Prisijungę prie savo AD BALTIC paskyros sužinokite, kiek AD taškų jau turite, kiek dar reikia surinkti bei ką už juos gausite. Informacija atnaujinama kiekvieną naktį.

PRIZAI

1 Laiptelis

AD PREMIJA – 5 % TAU!

Pasiek pirmąjį laiptelį
ir tau grįš 5 proc.

Daugiau

2 Laiptelis

AD BALTIC PARTNERIŲ DOVANOS

ČEMPIONŲ PRAMOGOS
ČEMPIONŲ POILSIS
ČEMPIONŲ APRANGA
ČEMPIONŲ KOVA

 

Daugiau

3 Laiptelis

NAUJAS IPHONE

Daugiau

4 Laiptelis

KELIONĖ Į „FORMULĖ 1“ CENTRĄ

Daugiau

Didysis prizas

Daugiau

LAIPTELIAI

AD BALTIC siekia visiems suteikti vienodas galimybes laimeti, todėl kiekvienam klientui individualiai, pagal jo svorio kategoriją, nustatė taškų laiptelius, kuriuos iveikus laimimi atitinkami prizai.

1 LAIPTELIS

Iki mėnesio pabaigos pasiekę Pirmąjį laipteli uždirbate AD premiją – tai AD pinigai, kuriuos pervesime į jūsų AD dovanų kortelės sąskaita, o jūs galėsite juos išleisti naujiems užsakymams! AD premija lygi 5 procentams per mėnesį sukauptų AD taškų. AD premija suteikiama kiekvieną mėnesį.

Kaip suteikiama AD premija?

Per menėsi peržengę Pirmąjį laiptelį, AD premiją gausite kitą mėnesi po 20-tos dienos. Kiekvieną mėnesį AD taškai skaičiuojami iš naujo. Grąžinus akcines prekes, už jas gauti AD taškai taip pat bus automatiškai grąžinti. Grąžinami AD taškai išskaičiuojami iš to paties mėnesio (kai akcinės prekės buvo užsakytos) jūsų sukauptų AD taškų sumos. Jei grąžinus AD taškus likusi suma nebesiekia Pirmojo laiptelio, AD premija nebesuteikiama. Jei prekės grąžinamos veliau nei suteikta AD premija, AD taškai ir AD pinigai gali buti išskaičiuojami ir vėliau.

AD premijos sumą paskaičiuoti nesunku – 20 AD taškų virsta 1 euru AD pinigais. AD premija įskaitoma į kliento virtualios AD dovanų kortelės saskaitą, kurią galite pasitikrinti savo paskyroje AD BALTIC elektroninėje parduotuveje.

AD PREMIJA – 5% TAU!

Pasiek pirmajį laiptelį
ir tau grįš 5 proc.

2 LAIPTELIS

Pasiekite Antrąjį laiptelį ir gaukite dar daugiau dovanų! Marškinėliai ar džemperis, pramogų rinkinys, bilietai į krepšinio rungtynes ar poilsis viešbutyje SPA. Prizas parinktas kiekvienam pagal svorio kategoriją. Prisijungę prie savo paskyros sužinokite, ką jums paruošėme.

Čempionų apranga

Firminiai CASTROL ir RENAULT komandos (FORMUĖ 1) marškinėliai ar džemperis – nauja apranga pravers kiekvienam.

Dovanų rinkinys*

Daugiau kaip 60 pramogų tikriems adrenalino mėgėjams. Šaudymas ginklais, aštrūs įspūdžiai ant žemės, vandens ir danguje – yra ką veikti!

* Dovanų rinkinio gavėjas galės išsirinkti vieną
pramogą iš šio dovanų rinkinio pasiūlymų.

SPA savaitgalis dviem

SPA savaitgalis dviem. Romantiška nakvynė puikiame viešbutyje, vakarienė, sūkurinė vonia ir kiti malonumai dviem. Ką pasiimtumėte kartu?

Krepšinis VIP ložėje

Kvietimas dviem stebėti ŽALGIRIO kovą su viena iš EUROLYGOS komandų svarbiems asmenims skirtoje AD Baltic VIP ložėje Kaune, ŽALGIRIO arenoje.

3 LAIPTELIS

Per mėnesį savo grupėje surinkę daugiausia AD taškų laimėsite naują išmanųjį telefoną iPhone! Varžotės tik savo svorio kategorijos grupėje, todėl laimėti šansų tikrai daug! Nepasisekė kartą – bandykite vėl, nes iPhone įteikiamas kiekvieną mėnesį.

Išmanieji telefonai iPhone

Kas mėnesį savo grupės nugalėtojams įteikiami išmanieji telefonai iPhone. Telefono modeliai parinkti pagal svorio kategorijas, abejonių nekyla – kiekvienas jų kokybiškas, greitas ir prabangus, koks ir turi būti tikras iPhone. Nepraleiskite galimybės laimėti naujo išmaniojo telefono!

4 LAIPTELIS

Už akcines CASTROL prekes suteikiami specialūs CASTROL AD taškai. Iki Naujųjų metų surinkę daugiausia CASTROL AD taškų laimėsite nepamirštamą pažintinę kelionę dviem į RENAULT sportinių automobilių FORMULE 1 centrą Anglijoje!.

Išskirtinė FORMULĖS 1 patirtis Anglijoje

Kelionė dviem i Angliją, kur bus suteikta išskirtinė galimybė ne tik aplankyti RENAULT gamyklą, bet ir išmėginti lenktyninius bolidus, kuriuos vairuos RENAULT SPORT F1 vairuotojai!

DIDYSIS PRIZAS

Kiekvienas gali tapti Meistrų lygos čempionu ir iškovoti išties įspudingą prizą – automobilį RENAULT CLIO! Kiekviena PVM sąskaita-faktūra, su nors viena akcine preke, yra naujas žaidimo bilietas ir vis nauja galimybė laimėti. Negaiškite ir iki pavasario sukaupkite kuo daugiau bilietų bei didinkite savo šansus laimėti čempiono titulą!

3 automobiliai RENAULT CLIO

Naujutėlaitis, stilingas ir charizmatiškas CLIO su įrangos paketu ALIZE. Ekspresyvus prancūziškas dizainas, išraiškingos kėbulo formos ir įspūdingi žibintai – su kompaktiškuoju miesto automobiliu CLIO tikrai išsiskirsite iš minios. Žaidime net trys automobiliai, o dalyvauja tik AD BALTIC verslo klientai, tad laimėti automobilį šansai aukšti kaip niekada!

Gali stebėti, kaip laimi kiti, arba
laimėti pats!


 

 

Planuoji laimėti? Skambink 8 700 22898