Užsisakyk FRAM ir pasiimk +3% sau!

Užsisakyk FRAM ir pasiimk +3% sau!
Jau dabar užsisakius akcinius FRAM ženklo filtrus visame „AD Baltic“ tinkle, jums sugrįš 3% „AD pinigais“ nuo kiekvienos akcinės FRAM prekės kainos.

Akcija vyksta kovo 9 – balandžio 30 dienomis (imtinai) visame „AD Baltic“ tinkle.


Akcijoje dalyvauja visi „AD Baltic“ partneriai, turintys pirkėjo sutartį ir galintys pirkti iš „AD Baltic“.


Pagrindinės akcijos taisyklės:

  • Akcinės FRAM ženklo prekės „AD Baltic“ elektroninėje parduotuvėje ADCAT yra pažymėtos specialia akcijos žyma „+3%FRA”.
  • Dalyviai, įsigiję bet kurią FRAM akcinę prekę (akcijos laikotarpiu), gauna „AD pinigų“ sumą, kurią sudaro 3 procentai nuo už akcines prekes sumokėtų pinigų sumos (įskaitant PVM).
  • Kol įsigytos akcinės prekės neapmokėtos ir nepasibaigęs jų grąžinimo terminas (14 dienų), už jas suteikti „AD pinigai“ bus nepatvirtinti, jais pasinaudoti bus galima tik sumokėjus už akcines prekes ir pasibaigus jų grąžinimo terminui (14 dienų).
  • „AD pinigai“ – tai lojalumo taškai, kurie gali būti iškeisti į nuolaidą iki 99 proc. perkant prekes iš „AD Baltic“. Apie „AD pinigus“ daugiau galite sužinoti elektroninėje parduotuvėje ADCAT skelbiamose lojalumo programos „AD premija“ taisyklėse ir sąlygose.

 

Su išsamesniu akcijos sąlygų ir taisyklių aprašu galite susipažinti čia.


Daugiau informacijos apie akciją sužinokite telefonu 8 700 22 898 (I–V, 8.00–17.00) ar elektroniniu paštu pagalba@adbaltic.lt