Originalios detalės tiek naujiems tiek ir naudotiems automobiliams

Originalios detalės tiekiamos tiek naujiems tiek ir naudotiems automobiliams. ADI Europoje pirmauja tiekdama detales tiek naujiems, tiek ir naudotiems automobiliams, nes mūsų pagrindinis tikslas - atsarginių detalių ir paslaugų kokybė.

Tiekiame originalias atsargines detales pagal Europos Komisijos 31.7.2002 reglamentą: „Originalios atsarginės detalės - tai detalės, kurios yra tokios pat kokybės kaip ir detalės, montuojamos į gaminamą automobilį, ir gaminamos vadovaujantis specifikacijomis bei produktų standartais, nurodytais automobilio gamintojų, ir taikomais komponentų ir atsarginių detalių gamybai." Originalias detales, atitinkančias EK reglamento reikalavimus, tiekia savo srityje pirmaujantys gamintojai su kuriais esame sudarę ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis.

Asortimentas – daugiau kaip 500 000 prekių pozicijų bei 200 prekės ženklų. Mūsų tiekėjai tiekia konkurencingą aukštos kokybės produkciją. Mūsų plačiame asortimente rasite automobilių detales bei priedus, eksploatacinius skysčius, serviso įrangą ir įrankius bei kitą produkciją autoservisams.

AD prekės ženklas. Tik aukštos ir aukščiausios kokybės produkcijai, praėjusiai keletą kokybės patikros stadijų yra suteikiamas AD prekinis ženklas.

Taip pat susipažinkite: