AD Baltic 30 metų veiklos jubiliejus

2018-06-07
AD Baltic 30 metų veiklos jubiliejus
Šiais metais „AD Baltic“ švenčia 30 metų veiklos jubiliejų.

Gegužės 26d. Žalgirio Arenoje „AD Baltic“ įmonė atšventė 30 metų veiklos jubiliejų.

 

 

Į šventę gausiai susirinko „AD Baltic“ klientai iš visų trijų Baltijos šalių.

 

 

Apsilankė ir savo produktus pristatė tiekėjai: Applus, Bosch, Contitech, Craft Bearings, Delphi, ElringKlinger, Eurol, Filtron, Gates, GKN, Grigeo, Hankook, Laufen, KYB, Monroe, Osram, Remsa, Sidem, SKF, Stellox, SWAG, Total, Triscan, Valeo.

 

 

Tiekėjai taip pat paruošė pristatymus apie savo įmones, jų naujoves ir kitą įdomią informaciją. Įdėmiai klausę dalyviai po pristatymo turėjo galimybę laimėti prizus dalyvaudami modernioje viktorinoje.

 

 

Šventės metu buvo galima apžiūrėti modifikuotus automobilius, kuriuos pristatė autofanų klubai: Exclusive croud, Bimmer club Lithuania, HotRoad, Extreme drivers autoklubas

 

 

Visi norintys galėjo išbandyti naujausius Volvo, Peugeot ir KIA automobilius bandomuosiuose važiavimuose.

 

 

Viso renginio metu vyko atkakli kova simuliatorių lenktynėse, kurių nugalėtojams buvo įteiktos net trys kelionės į pasirinktus Europos miestus.

 

 

Įspūdingas Europos motoakrobatikos čempiono – Arūno Gibiežos (Aras) pasirodymas nepaliko abejingų. Svilo padangos, motociklas skraidė, o Aras juo važiavo stovėdamas ant galvos.

 

 

Renginiui einant į pabaigą visi AD Baltic darbuotojai susirinko ant scenos ir padėkojo susirinkusiems švęsti šios gražios progos kartu.

 

 

Ant scenos buvo pakviesti ir loterijų laimėtojai, kuriems įteikti vertingi prizai.

 

 

Renginį vainikavo VMG desertų šou.

 

 

Visiems vaišinantis desertais savo koncertinę programą atliko Beatrich.