„AD Baltic“ atsakingai imasi visų saugumą užtikrinančių priemonių

Mes, AD BALTIC grupė, ėmėmės visų reikiamų priemonių ir, kiek įmanoma, esame pasiruošę viruso prevencijai ir ekonomikos sulėtėjimui.
Mieli Partneriai, Kolegos, Draugai,
Šiuo sunkiu laikotarpiu visos tautos, verslas bei kiekvienas asmeniškai susiduriame su didžiausiu šių laikų iššūkiu. Tą pačią akimirką turime spręsti net kelias didžiules problemas, kurioms nė vienas iš mūsų nebuvome pasiruošę. Visų pirma, virusas COVID-19 pasėjo grėsmę sveikatai, įbaugino ir sukėle didžiulią paniką visuomenėje, tikimės, kad dėka greitos ir profesionalios mūsų Vyriausybių reakcijos ši grėsmė bus sustabdyta ir per kuo trumpesnį laiką - pašalinta. Kur kas rimtesnės yra šios ekonominio nuosmukio pasekmės. Priemonės, kurių buvo imtasi kovojant su virusu, sužlugdė viso pasaulio ekonomiką, o galutinės pasekmės paaiškės tik po kelių savaičių ar mėnesių. Tarp mūsų partnerių yra didelė dalis privataus verslo subjektų – kurie šiuo momentu yra labiausiai pažeidžiami bei neapsaugoti nuo jokių rizikų.
Mes, AD BALTIC grupė, ėmėmės visų reikiamų priemonių ir, kiek įmanoma, esame pasiruošę viruso prevencijai ir ekonomikos sulėtėjimui.
Dėl COVID-19:
Mūsų verslo modelis visada buvo orientuotas į B2B (dirbame tik su Jumis - profesionalais) ir apie 95 proc. visų mūsų pardavimų yra vykdoma per atstumą („El. katalogas -„AD Cat“ arba telefono skambučiais). Apie 95 proc. prekių pristatoma jums tiesiogiai - taigi šioje srityje jau buvome pasiruošę iš anksto kiek įmanoma daugiau.
Sekantys veiksmai, kurių imamasi kovojant su COVID-19: mūsų centrinio sandėlio darbuotojų pamainos buvo suskaidytos į mažas grupes, atskirtas dalimis, neturinčiomis viena su kita tiesioginio kontakto, kad būtų išvengta masinių susibūrimų. Mūsų padalinių komandas sudaro 3-5 darbuotojų grupės, atskirtos ~ 500 kv. plote. Mūsų vairuotojai, operatyviai pristatantys klientams prekes, 95 proc. darbo laiko praleidžia kelyje. Visiems darbuotojams, turintiems galimybę dirbti iš namų, tokia teisė suteikta. Visi darbuotojai yra aprūpinti sanitarinėmis priemonėmis bei papildomais saugos rinkiniais. Taip pat buvo atsižvelgta į Vyriausybės rekomendacijas, izoliuoti grįžusius iš užsienio šalių poilsiautojus (darbuotojus, kurie neseniai keliavo) arba kitus darbuotojus, turinčius padidėjusią infekcijos galimybę.
Dėl ekonomikos sulėtėjimo:
Mes, kaip vietinio Baltijos šalių kapitalo verslas, suprantame, kad nors Vyriausybė padarys viską, kas yra jų galioje, tačiau iki tol visos problemos kris ant mūsų pačių pečių. Todėl mes padarysime viską, kas įmanoma, kad visi procesai, operacijos, tiekimas, darbo laikas vyktų nenutrūkstamai, kad palaikytume jus - vietinius verslininkus. Be to, stengsimės paremti maisto tiekimo vietos verslininkus, finansuodami maisto pristatymą mūsų darbuotojams iš vietinių mažų verslininkų, sukurdami sektiną pavyzdį, kad svarbiausia yra padėti vieni kitiems.
Be to, bus patvirtintas biudžetas mūsų įmonės personalui, kuris susiduria su problemomis dėl uždarytų mokyklų, darželių - skiriant paramą vaikų priežiūrai – o jiems suteikiant galimybę dirbti.
#NoToCorona #NoToEconomicCrisis
#ADBalticTeam