„AD Baltic“ išplėstą asortimentą papildė profesionaliais „Yuasa“ akumuliatoriais

2021-01-07
„AD Baltic“ išplėstą asortimentą papildė profesionaliais „Yuasa“ akumuliatoriais
„AD Baltic“ informuoja, kad nuo šiol savo prekių asortimentą papildė aukštos kokybės prekės ženklo „Yuasa“ akumuliatoriais.

„Yuasa“ įsikūrė 1918 m. Japonijoje ir kaip „Shichizaemon Yuasa“ pradėjo savo metalų elektrolizės paieškos tyrimus. Į Europą atkeliavo „GS Yuasa Battery Europe“ pavadinimu 1981 m. ir iki šiol yra viena didžiausių švino-rūgštinių ir ličio jonų akumuliatorių gamintojas. Daugiau kaip 30 metų „GS Yuasa Europe“ yra Europoje lyderiaujatis tiekėjas ir numeris vienas pasirinkimas dėl kokybės, ekploatacinių savybių bei patikimumo.


„GS Yuasa“ savo asortimente turi gerai žinomus, laiko patikrintus ir aukčiausios kokybės akumuliatorius, skirtus naudoti įvairiose srityse: automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, pramonėje bei laisvalaikio (traukos akumuliatoriai).


Iš distribucijos centrų Swindom (Didžioji Britanija) ir Jönköping (Švedija) „GS Yuasa“ stegiasi užtikrinti kiek įmanoma greitesnį tiekimą bei prekių pasiekiamumą.


„GS Yuasa“ grupę sudaro 65 dukterinės įmonės ir 33 padaliniai, išsidėstę visame pasaulyje. Sukaupusi daugiau kaip 100 metų patirtį „GS Yuasa“ sukūrė ir toliau vysto pažangiausius energijos sukaupimo sprendimus. Remdamiesi „Išrask ir auk“ filosofija, pristato save kaip numeris 1 pasirikimas automobilių akumuliatoriams.


Remiantis pagrindiniais parametrais, tokiaisi kaip įtampa, akumuliatoriaus talpa ir startinė srovė, „Yuasa“ akumuliatoriai taip pat atitinka visai neseniai pristatytą EN50342-1/6 žymėjimo standartą. Visi „Yuasa“ akumuliatoriai yra patikrinti ir atitinka žemiau nurodytus parametrus:


  • Vandens nutekėjimas (W1- W5) - akumuliatoriaus savybė išlaikyti vandens lygį.
  • Įkrovimo išlaikymas (C1 – C2) - savybė išlaikyti sukaupą cheminę energiją.
  • Vibracijos lygis (V1- V4) – savybė atlaikyti potecialią vibracijos sukurtą žalą.
  • Ištvermės lygis (E 1- E4) – savybė išlaikyti efektyvumą dėl pastovaus iškrovimo/įkrovimo.
  • Mikro – ciklas (EFB ir AGM akumulatoriams) (M1 – M3) – savybė atgauti įkrovimo būseną, po labai dažnų variklio sustabdymų.

 

Šį žymėjimą taip pat rasite ir ant kiekvieno akumuliatoriaus.


Ieškokite visame „AD Baltic“ tinkle ir www.adcat.lt.