AD Baltic klientai dalyvavo Applus mokymuose

2016-08-10
AD Baltic klientai dalyvavo Applus mokymuose
AD Baltic klientai sulaukė netikėto Applus atstovų pasiūlymo.

Nors vasara jau ir įpusėjo, tačiau AD Baltic komanda ir toliau organizuoja mokymus savo klientams. Šį kartą į mokymus susirinkę mūsų klientai įdėmiai klausėsi tiesiai iš Turkijos atvykusių Applus atstovų Hakan ÖZTÜRK (eksporto pardavimų vadybininkas) ir Mehmet AYDIN (naujos produktų linijos ir projektų vadybininkas). Svečiai išsamiai papasakojo apie įmonę, savo gaminius bei atskleidė ne vieną įdomią paslaptį susirinkusiai auditorijai, kuri Hakan ÖZTÜRK ir Mehmet AYDIN apipylė klausimais.

 

Applus - tai viena iš pirmaujančių pakabos bei vairo mechanizmo atsarginių detalių gamintojų ir eksportuotojų rinkoje. Ši įmonė gali pasigirti ir neįkainojama 40 metų patirtimi bei tuo, jog turi plieno gamyklą, tai viena pirmųjų įmonių šioje sferoje, kuri rūpinasi savo gaminių aukšta kokybe bei patikimumu jau nuo pat pirmųjų etapų.


Taip pat šie mokymai nepraėjo be netikėtumų. Jų metu buvo nutarta atlikti eksperimentą, kuris patvirtintų arba paneigtų Applus gaminių kokybę. Daugiau apie šį netikėtą pasiūlymą galėsite sužinoti jau netrukus AD Baltic internetinio puslapio www.adbaltic.lt naujienų skiltyje.

 

 

Šio prekinio ženklo produktus galite rasti tk AD Baltic asortimente, todėl jei norite sužinoti daugiau apie Applus gaminius, prašome kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką.