„AD Baltic“ pardavimų vadovo Lietuvoje pareigas pradėjo eiti Aurimas Tuskenis

2019-06-17
„AD Baltic“ pardavimų vadovo Lietuvoje pareigas pradėjo eiti Aurimas Tuskenis
Didmeninės prekybos automobilių detalėmis bendrovės „AD Baltic“ pardavimų vadovu Lietuvoje nuo birželio 17 d. tapo ilgametę patirtį autodetalių versle turintis Aurimas Tuskenis.

Aurimas Tuskenis yra tiesiogiai atsakingas už „AD Baltic“ pardavimų vadybininkų darbą ir pardavimo tikslų vykdymo užtikrinimą. Tačiau A. Tuskenis pastebi, jog norint užtikrinti klientų pasitenkinimą įmonės paslaugomis – vienodai svarbus kiekvieno įmonės darbuotojo indėlis.

 

„Tikiu, jog sėkmingam verslui svarbiausia – patenkintas klientas. Todėl naujoje pozicijoje sieksiu, jog kaip komanda darytume viską, kad kiekvienas klientas, nepaisant ar tai nedidelis automobilių servisas, autodetalių parduotuvė miestelyje, ar prekybos tinklas, gautų tai, ko jis tikisi, tai – ko reikia būtent jam. Būtina dirbti sistemingai tam, kad klientai liktų patenkinti mūsų paslaugomis ir norėtų sugrįžti vėl. Iš tiesų, klientų pasitenkinimas priklauso nuo visų įmonėje dirbančių darbuotojų, nesvarbu, ar tai pardavėjas, vairuotojas, vadybininkas ar pats įmonės direktorius – visi  mes dirbame klientams“, – teigia A. Tuskenis.

 

A.Tuskenis yra sukaupęs 14 metų patirtį autodetalių versle. Jis daugiau nei šešerius metus vadovavo Suomijos automobilių prekybos detalėmis lyderei „Koivunen Oy” atstovaujančios „Baltic Auto Parts“ įmonės Vilniaus skyriui. Taip pat A. Tuskenis beveik septynerius metus užėmė didmenine automobilių, komercinio transporto ir motociklų dalių prekybą užsiėmančios „Intercars“ pardavimų skyriaus vadovo poziciją.

 

„AD Baltic“ komercijos vadovas Vaidas Sitka džiaugiasi nuolatiniu ir sistemingu įmonės augimu: „Tęsiame įmonės plėtrą: atidarome naujus klientų aptarnavimo skyrius – šiemet atidarėme tris ir neketiname sustoti. Taip pat plečiame asortimentą – šiuo metu turime daugiau nei 500 tūkstančių prekių pozicijų, nuolat rūpinamės klientų aptarnavimo tobulinimu – šiuo metu darome išties daug. Tokiam stipriam spurtui reikia stiprios komandos, todėl džiaugiamės, kad prie  „AD Baltic“ prisijungė ilgametę patirtį turintis autodetalių verslo profesionalas“.

 

Gyvenimas turi džiuginti


Aurimas Tuskenis laisvalaikį renkasi leisti aktyviai: kartu su žmona pralėkti motociklu Žydrąja pakrante, slidinėti Alpėse su draugais ar paprasčiausiai vakarą praleisti krepšinio aikštelėje – jam vienas malonumas.

 

„Man patinka ir dirbti, ir laisvalaikį leisti taip, kad gyvenimas džiugintų bei teiktų malonumą. Šia savo gyvenimo filosofija pažadu dalintis ir su kolegomis!“, – mintimis dalinasi A. Tuskenis.