AD BALTIC rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais

2017-07-19
AD BALTIC rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais
Liepos 18 d. centriniame AD Baltic ofise įmonės generalinis direktorius Kęstutis Tubutis gerumo fondo „ne apie mane“ iniaciatorei I. Krivickaitei įteikė simbolinį paramos čekį.

Vienas iš pagrindinių mūsų įmonės bruožų dėmesingumas! Nelikome abejingi pagalbos šauksmui ir prisidėjome prie Ievos Krivickaitės gerumo fondo „ne apie mane“ vykdomos akcijos – padėti cukriniu diabetu sergantiems vaikams, kad jų kasdienybė nebūtų tokia skausminga.

 

I-ojo laipsnio cukriniu diabetu sergantys vaikai, kurių amžius svyruoja nuo kelių mėnesių iki 18 metų, kiekvieną savaitę cukraus kiekiui kraujyje pasimatuoti turi įsidurti apie 70 kartų! Sunku net įsivaizduoti, kaip turi atrodyti mažamečių pirštukai prabėgus nuo ligos pradžios ilgesniam laikui. Kiekvienas dūris tampa sunkia našta ne tik pačiam vaikučiui, tačiau ir jo tėveliams.

 

„Ne apie mane“ vykdoma akcija siekia padėti likimo nuskriaustiems vaikams ir palengvinti jų kasdienybę. Visi akcijos metu suaukoti pinigai bus skirti diabetu sergančių vaikų sensorių įsigyjimui. Naudojant šiuos šiuolaikinius medicininius preparatus, dūrių skaičius per savaitę sumažėja net 5 kartus.

 

Vieno sensoriaus kaina savaitei 55 eurai, todėl nesunku paskaičiuoti, kokia finansinė našta tenka mažylių tėveliams, juk šių preparatų mūsų valstybė ne tik nefinansuoja, maža to, juos apmokestina dar ir pridėtinės vertės mokesčiu.

 

Liepos 18 d. centriniame AD Baltic ofise įmonės generalinis direktorius Kęstutis Tubutis gerumo fondo „ne apie mane“ iniaciatorei I. Krivickaitei įteikė simbolinį paramos čekį. Juo siekiame ne tik tiesiogiai prisidėti prie šios akcijos, bet ir atkreipti valstybės dėmesį, kad reikalinga platesnė diskusija, kaip būtų galima palengvinti ne tik diabetu sergančių mažamečių dalią, bet padėti išgyventi ir kitiems ligoniams, kurie serga itin sunkiomis ligomis.