AD BALTIC tapo oficialiu ZF produkcijos platintoju

2015-02-18
AD BALTIC tapo oficialiu ZF produkcijos platintoju
Lengviesiems keleiviniams bei komerciniams automobiliams

LEMFÖRDER prekinis ženklas

Saugumo, kokybės ir ilgaamžiškumo etalonas

 

Pasaulyje apytiksliai 50 transporto priemonių gamintojų naudoja ZF vairavimo sistemų ir važiuoklės komponentus, nes be aukštos kokybės ir ilgo tarnavimo laiko, ZF produktai taip pat pasižymi maksimalaus važiavimo komforto ir dinamiškumo užtikrinimu.Globaliai gerbiama technologijų kompanija transmisijos ir važiuoklės technologijų srityje, ZF yra lyderis originalios įrangos sektoriuje beveik visiems automobilių gamintojams. ZF OE kompetencija naudojama ir gaminant LEMFÖRDER priekinės ir galinė ašies komponentus.Su LEMFÖRDER prekiniu ženklu, ZF taip pat yra pirmasis pasirinkimas atsarginių dalių rinkoje. Vis daugiau ir daugiau dirbtuvių rodo didelį pasitikėjimą premium klasės OE kokybės produktais ir ZF teikiamų paslaugų aptarnavimo privalumais.

 

LEMFÖRDER vairavimo sistemų ir važiuoklės komponentai garantuoja:

  • Aukštos kokybės medžiagas iki smulkiausių detalių
  • Nuolatinius saugumo patikrinimus produktų kūrimo ir gamybos procesuose
  • Maksimalų patvarumą ir ilgaamžiškumą

Tai yra vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl LEMFÖRDER prekiniu ženklus pasitiki dauguma automobilių gamintojų.

 

LEMFÖRDER produktai:

  • LEMFÖRDER vairavimo sistemų ir važiuoklės komponentai
    Aukščiausi reikalavimai  projektavimo, gamybos ir surinkimo etapams
  • LEMFÖRDER gumos/metalo komponentai
    Idealiam slopinimui ir triukšmo emisijos mažinimui

 

 

SACHS prekinis ženklas

SACHS produktai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir atspindi  moderniausias technologijas. Jie išlaiko aukštas charakteristikas ir patikimumą. Dėl šių priežasčių daugelis žinomų automobilių gamintojų renkasi SACHS produkciją. Kiekvienais metais daugiau nei 10 mln. automobilių, aprūpintų SACHS amortizatoriais ir jų priedais, paleidžiami į prekybą. Be to, SACHS siūlo aukštos kokybės sankabas originalios įrangos gamintojams ir atsarginių dalių rinkai. Platus SACHS produktų asortimentas aprėpia beveik visus automobilių tipus. Kompleksiniai sprendimai, orientacija į kliento poreikius ir platus produktų asortimentas užtikrina našumą ir rentabilumą visam transporto priemonės tarnavimo laikui.

 

SACHS amortizatoriai

Didesnis saugumas ir komfortas

 

SACHS amortizatoriai pasižymi OE kokybe ir naujausiomis technologijomis. Geros eksploatacinės savybės ir dinamika užtikrina geriausią sukibimą kelyje ir kontrolę posūkiuose bet kokiomis sąlygomis.SACHS siūlo įvairių tipų amortizatorius:Vieno ir dviejų vamzdžių amortizatoriai, pakabos statramsčiai, amortizatoriai su spyruoklės plokštele, pakabos cilindrai (amortizatoriai su hidrauline valdymo sistema). Specialus produkto akcentas – lengvi aliuminiai amortizatoriai.

 

 

SACHS sankabų sistemos

Automobilių sektoriuje detalių tiekėjams keliami reikalavimai keičiasi dramatiškai. Tiekėjai raginami integruoti komponentus į sudėtingas sistemas - užduotis, kuri gali būti sėkmingai įgyvendinta tik glaudžiai bendradarbiaujant su transporto priemonių gamintojais. Čia ZF prisiėmė atsakomybę ir demonstruoja savo patirtį ir žinias kuriant kompleksinius sprendimus. SACHS sankabų sistemos mechaninėms transmisijoms sudarytos iš komponentų, kurie pasiteisino milijonus kartų ir kurie atitinka aukščiausius standartus visose kategorijose - kuro sąnaudų, taršos, svorio ir dydžio, kartu su padidintu komfortu, saugumu ir važiavimo dinamika.