AS-PL starterių ir generatorių galite įsigyti visame „AD Baltic“ tinkle

2021-05-06
AS-PL starterių ir generatorių galite įsigyti visame „AD Baltic“ tinkle
AS-PL Sp. z o.o. yra Europos įmonė, veikianti transporto priemonių dalių ir elektrinių komponentų tiekimo srityje.

Įmonė įkurta 1992 metais Gdanske pavadinimu Auto-Starter. Įmonė bendradarbiauja su tiekėjais bei atsarginių dalių didmenininkais iš viso pasaulio rinkos aftermarket apimtyje, tai yra automobilių dalys ir aksesuarai.


Dėl ilgamečių prekybinių kontaktų ir pardavimo į daugiau nei 100 viso pasaulio šalių, įmonė yra tarp pirmaujančių automobilių atsarginių dalių ir elektrinių komponentų tiekėjų.


Šiuo metu įmonė savo pasiūloje turi virš 20000 asortimento pozicijų, kurios atitinka apie 450 000 referencinių numerių, kurie užtikrina klientams platų produktų asortimentą, pradedant nuo originalių dalių, iki pakaitinių, siūlomų konkurencingomis kainomis. Pasiūloje yra dalys ir komponentai lengviems automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio mašinoms, plaukiojantiems objektams, motociklams bei pramonės rinkai. Įmonės siūlomos prekėms taikomos griežtos testavimo procedūros bei jos tenkina aukščiausius reikalavimus montavimui bei techniniams parametrams.

 

Įmonės asortimentas padalintas į tris produktų linijas:

  • - pasiūlymas skirtas aukščiausios gaminių kokybės ieškantiems klientams. Jį sudaro tiek produktai iš pasaulinio lygio gamintojų OEM, tiek atrinkti AS prekinio ženklo produktai.
  • - Pirmaujanti AS prekinio ženklo produktų linija, skirta klientams, kurie ieško aukštos kokybės, patikimumo bei konkurencingų kainų.
  • - produktų linija skirta asmenims ieškantiems kokybės už protingą kainą.

 

Visi starteriai bei generatoriai, kuriuos siūlo įmonė, testuojami specialiose mašinose, o testų rezultatai prijungiami prie siūlomų produktų.

 

Starterį ir generatorius AS-PL surasite visame AD Baltic tinkle bei internetinėje parduotuvėje www.adcat.lt.