AS-PL starterių ir generatorių galite įsigyti visame „AD Baltic“ tinkle

2020-07-06
AS-PL starterių ir generatorių galite įsigyti visame „AD Baltic“ tinkle
AS-PL Sp. z o. o. – tai lenkiško kapitalo įmonė, veikianti starterių ir generatorių sektoriuje.

Įmonė įkurta 1992-aisiais metais Gdanske, pavadinimu Auto-Starter. Įmonė bendradarbiauja su automobilių detalių ir aksesuarų didmenininkais iš viso pasaulio.


Įmonė, palaikanti ilgamečius prekybinius kontaktus ir vykdanti prekybą į daugiau nei 80 pasaulio šalių, yra tarp pirmaujančių automobilių detalių ir elektroninių komponentų tiekėjų.


Šiuo metu įmonė siūlo daugiau kaip 19 000 asortimento pozicijų, atitinkančių apie 280 000 referencinių numerių, ir užtikrina klientams platų gaminių asortimentą, pradedant nuo originalių detalių iki pakaitinių, siūlomų konkurencingomis kainomis. Pasiūloje yra dalys ir komponentai lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio transportui, plaukiojantiems objektams, motociklams bei pramonės rinkai. Įmonės siūlomoms prekėms, atitinkančioms aukščiausius kokybės bei saugumo reikalavimus, atliekamos griežtos testavimo procedūros.


Įmonės asortimentas padalytas į tris gaminių kategorijas:

  • pasiūlymas skirtas aukščiausios gaminių kokybės ieškantiems klientams. Jį sudaro tiek gaminiai iš pasaulinio lygio OEM gamintojų, tiek atrinkti AS prekių ženklo gaminiai.
  • pirmaujanti AS prekių ženklo gaminių linija, skirta klientams, ieškantiems aukštos kokybės, patikimumo ir konkurencingų kainų.
  • gaminių kategorija, skirta asmenims, ieškantiems kokybės už prieinamą kainą.

 

Visi įmonės siūlom starteriai ir generatoriai testuojami specialiose mašinose, o testų rezultatai pridedami prie siūlomų gaminių.

 

AS-PL starterių ir generatorių galite įsigyti visame „AD Baltic“ tinkle bei internetinėje parduotuvėje