Atidarytas naujasis klientų aptarnavimo skyrius Rakverėje

2020-01-17
Atidarytas naujasis klientų aptarnavimo skyrius Rakverėje
2020 m. sausio 9-ąją dieną, ketvirtadienį, Rakverėje įvyko oficialus jau 6-ojo Estijoje klientų aptarnavimo skyriaus atidarymas.

Šia proga buvo surengta įkurtuvių šventė ir akcijos „Meistrų lyga 2019“ didžiųjų prizų laimėtojų traukimas ir paskelbimas.


 

Nepabūgę šiaurietiško vėjo ir lietaus susirinko gausus būrys partnerių, būsimų klientų. Svečiai susipažino su naujojo „AD Baltic“ skyriaus darbuotojais, apžiūrėjo paruoštų autodalių sandėlį, išbandė prekių užsakymo platformą ADCAT. Šventės svečiai vaišinosi karštais gėrimais, kartu papietavo ir ragavo šventinį tortą su fejerverkais. 

„AD Baltic“ direktorius Latvijoje ir Estijoje Nikolajs Želnins pasakė oficialią sveikinimo kalbą ir kartu su savo pavaduotojų Estijoje Aapo Kitsing kirpo simbolinę atidarymo juostelę. Nikolajaus teigimu, „atidarydami šį klientų aptarnavimo skyrių, patvirtiname, kad toliau judame teisinga linkme ir vykdome savo pažadus – būti arčiau savo partnerių, detales pristatyti dar greičiau“.


 

Šventės metu, vyko akcijos „Meistrų lygos 2019“ finalas, kurį transliavome per Facebook. Žaidimą vedė Estijoje gerai žinomas reporteris Raivo Rimm, kuris drauge su „AD Baltic“ direktoriaus pavaduotoju Aapo Kitsing ir Bosch atstovu Estijoje Margus Kaju nustatė pagrindinių prizų laimėtojus. Sužinojome kam atiteko 3000 € vertės „Estravel“ dovanų čekis pasirinktai kelionei ir dviejų savaičių kelionė į Kiniją dviem. Susirinkę svečiai laimėtojus pagerbė galingais aplodismentais. Iš viso „Meistrų lygos 2019“ loterijoje sudalyvavo net 745 partneriai, kurie turėjo 9927 žaidimo bilietų.


 

Kviečiame pažiūrėti transliacijos įrašą https://youtu.be/_K7DfcfFMQY

 

Su įkurtuvėmis Rekverėje, prasidėjo ir šio klientų aptarnavimo skyriaus partneriams skirta puiki akcija, kurioje visi Rekvere KAS partneriai gali susigrąžinti 10 procentų nuo pirmą mėnesį užsakytų prekėms išleistų pinigų. Apie akciją daugiau sužinokite čia.