BGA - naujas asortimentas

2014-11-11
BGA - naujas asortimentas
OE kokybės automobilių detalės

BG Automotive yra atsarginių dalių padalinys British Gasket Group korporacijoje. British Gasket Group – pirmaujantis originalių tarpinių ir variklio komponentų gamintojas bei pasaulinių automobilių ir pramonės gamyklų tiekėjas.

 

BG Group buvo suformuota dar 1929 m., o jau šiandien kompanijos metinė apyvarta siekia 200 mln. GBP. Turėdama 10 gamyklų korporacija tiekia 9-ioms skirtingoms pramonėms ir kas metus pagamina daugiau nei 28 mln. dalių. Aumobilių pramonėje BG Group gali pasigirti tokiais klientais kaip BMW, Lotus, Ford, Aston Martin, Rolls Royce, General Motors, Honda, Mitsubishi Motors, Jaguar, New Holland, Hoover, Perkins, BOSCH, Delphi irSogefi.


BG Automotive – atsarginių dalių padalinys automobilių pramonei - vienas iš lyderiaujančių tiekėjų Jungtinėje Karalysteje ir šiuo metu tiekiantis produkciją į 48 šalis, esančias skirtinguose pasaulio kontinentuose.

 

BG Automotive tikslas - atsarginių dalių rinkai tiekti pilną OE kokybės lygio variklio komponentų asortimentą. Tai pasiekiama dėka didelę patirtį ir aukštą kvalifikaciją turinčio personalo pagrindinėje būstinėje ir distribucijos sandėlyje Svindone, Didžiojoje Britanijoje.

 

BG Automotive produkcija yra laikoma viena kokybiškiausių Europoje, turinti daugiau nei 35.000 skirtingų pozicijų padengiančių didžiulį automobilių parką.

 

BGA tiekia platų kokybiškų atsarginių dalių, komplektų ir komponentų asortimentą, skirtą tarptautinei distribucijai. Jų siekis - pateikti dirbtuvėms ir servisams alternatyvą, kuri atitiktų ir net viršytų OE kokybę.

 

BGA produktų sąrašas padengia beveik visus variklio komponentus ir AD Baltic yra pasirengusi pasiūlyti jums visą BGA produkcijos asortimentą. Jau šiandien galite rinktis iš labai patrauklų kokybės ir kainos santykį turinčių variklio paskirstymo diržų komplektų, komplektų su vandens siurbliu ir paskirstymo grandinės komplektų populiariausiems automobilių modeliams.

 

BGA elektroninį katalogą rasite ADeCAT užsakymų sistemoje arba oficialioje tiekėjo svetainėje http://catalogue.bgautomotive.co.uk/.

 

Su visu BGA asortimentu galite susipažinti oficialioje tiekėjo svetainėje – www.bgautomotive.co.uk