„Bosch“ automobilio salono filtrai – patikima pagalba alergiškiems žmonėms

2019-05-28
„Bosch“ automobilio salono filtrai – patikima pagalba alergiškiems žmonėms
Ašarojančios ir sudirgusios akys, čiaudulys – tai nemalonūs pavasario palydovai tiems, kurie kenčia nuo alergijos žiedadulkėms.

Šie alergenai dirgina ne tik vaikštant gryname ore, bet ir vairuojant. Technologijų ir paslaugų teikėja „Bosch“ siūlo išeitį, kuri padės kvėpuoti lengviau – alergenai, bakterijos ir smulkios dulkių dalelytės yra veiksmingai sulaikomos prieš joms patenkant į automobilio vidų. „Bosch“ salono filtrai saugo tai, kas vertingiausia – vairuotoją ir automobilio keleivius.

 


Pasaulyje pirmaujanti technologijų ir paslaugų teikėja „Bosch“ siūlo 3 skirtingų rūšių aukščiausios kokybės automobilių salonų filtrus, kurie tinkami apie 160 mln. transporto priemonių Europoje:

 

  • Salono filtrai „Bosch“ FILTER+ turi antialerginį ir antibakterinį poveikį, sulaiko beveik 100 proc. visų smulkių dulkių dalelyčių ir kitų kenksmingų alergenų. Specialus antialerginis sluoksnis nukenksmina alergenus, visam laikui juos atskiria ir pašalina bakterijas. Ypač smulkaus mikropluošto sluoksnis sulaiko beveik 100 % visų smulkių dulkių dalelyčių (kurių dydis iki 2,5 μm), taip pat suodžius ir žiedadulkes. Aktyvintosios anglies sluoksnis neutralizuoja žalingas ir nemalonaus kvapo dujas.
  • „Bosch“ aktyvintosios anglies salono filtrai turi aktyvintosios anglies sluoksnį, kuris neutralizuoja žalingas ir nemalonaus kvapo dujas. Ypač smulkaus mikropluošto sluoksnis veiksmingai išfiltruoja smulkias dulkių dalelytes, suodžius ir žiedadulkes.
  • „Bosch“ standartiniai salono filtrai – grynesniam ir gaivesniam orui automobilyje. Ypač smulkus mikropluošto sluoksnis veiksmingai išfiltruoja smulkias dulkių dalelytes, suodžius ir žiedadulkes.

 

Kiekvienas „Bosch“ salono filtras pagamintas pasitelkus itin tikslų gamybos procesą. „Bosch“ filtrai sumažina apnašų kiekį, apsaugo oro kondicionavimo sistemą ir pagerina matomumą. Įsigiję „Bosch“ salonų filtrus, jų pranašumais galėsite naudotis be didesnių sunkumų, mat visus salono filtrus lengva sumontuoti, vadovaujantis montavimo vadovu.

 

„Bosch“ rekomenduoja salono filtrus keisti kas 15 000 km arba kartą per metus.

 

 

Didėjančiame „AD Baltic“ asortimente rasite produktų, kurie saugo keleivių sveikatą. Išbandykite naujuosius „Bosch“ automobilio salono filtrus, kurių rasite visame „AD Baltic“ tinkle ir el. parduotuvėje adcat.adbaltic.lt