ContiTech paskirstymo diržų komplektai su vandens siurbliais

2013-11-15
ContiTech paskirstymo diržų komplektai su vandens siurbliais
Patikimas pasirinkimas dirbtuvėms

ContiTech Power Transmission Group siūlo komplektus, kuriuose yra ne tik pagrindinis paskirstymo diržas, tempimo priemonės ir skriemuliai, bet ir vandens siurblys. Gaminių asortimentas nuolat plečiamas. Vandens siurblys turi būti keičiamas kartu su paskirstymo diržu, kaip ir tempimo priemonės bei skriemuliai. Tik tuomet galima užtikrinti nepriekaištingą sistemos darbą ir pateisinti klientų lūkesčius.

 

Jei techninės priežiūros metu pakeitus skriemulius ir paskirstymo diržą vandens siurblys nustoja veikti, už žalą bus atsakingas pats vairuotojas. Remonto dirbtuvės turėtų apie tai jį įspėti. Labai svarbu užtikrinti tinkamą vandens siurblio funkcionavimą. Jis sistemoje perneša aušinimo skystį ir palaiko vienodą variklio darbinę temperatūrą. Sugedęs vandens siurblys greitai gali sukelti rimtų gedimų, pvz., gali perkaisti variklis, arba pažeistas varantysis skriemulys gali sugadinti paskirstymo diržą.


Be to, įsigijus ContiTech nebereikia detalių užsisakyti atskirai – visos gautos detalės tiksliai dera viena su kita. Tad prekių užsakymas ir priėmimas tampa paprastesnis. Klientas prekes gauna iš vieno tiekėjo, detalės laikomos vienoje vietoje, o galimybė tuo pačiu metu pakeisti visus pagrindinės diržinės pavaros sistemos elementus sutaupo laiko ir išteklių. Kaip ir visiems kitiems ContiTech gaminiams, visiems vandens siurblio komplektų komponentams taikomi originalios įrangos (OEM) kokybės standartai.

 


ContiTech siūlo per 100 skirtingų vandens siurblių komplektų.
Jie tinka net 90% populiariausių automobilių modelių, kuriuose variklio pagrindinio paskirstymo diržo grupėje yra ir vandens siurblys.

Išsamios informacijos apie siurblius, naudojamus transporto priemonėse, rasite remonto dirbtuvėms ir prekybos atstovams skirtuose portaluose adresu www.contitech.de/aam-en.

 

Elektroninį katalogą rasite adresu www.contitech.de/aamcat, o produktų technines specifikacijas – www.contitech.de/pic.

Taip pat susipažinkite: