CS Germany

2019-02-14
CS Germany
AD Baltic džiaugiasi galėdama pranešti, kad ir taip gausų produktų asortimentą papildė vokiečių kompanijos „CS Germany“ spiralinės spyruoklės ir lingės.

Itin aukšta kokybe garsėjančios vokiškos spyruoklės papildė „AD Baltic“ asortimentą!


Tai aukščiausia kokybė su net 10 metų garantija. Už vidutinę kainą Jūs gausite aukščiausios kokybės produktą! Užsakymai priimami jau nuo vasario mėnesio visame AD Baltic prekybos tinkle.

 

„CS Germany“ gali pasigirti daugiau nei 3.000 gaminamų spyruoklių asortimentu


„CS Germany“ automobilių pakabos spiralinės spyruoklės pasižymi OEM kokybe ir išsiskiria 10 metų gamintojo suteikiama garantija. Kompanija gamina ir parduoda daugiau nei 3.000 skirtingų tipų spyruoklių, skirtų daugiau nei 50.000 pritaikymo variacijų: spiralinės spyruoklės/cilindrinės spyruoklės, optimizuotos mini bloko spyruoklės, šoninės apkrovos spyruoklės (“bananinės” spyruoklės), C spyruoklės.

 

 

 

 

 

 

10 metų gamintojo suteikiama garantija patvirtina produkto kokybę ir ilgaamžiškumą.


Kompanija „CS Germany“ spyruoklių gamybai naudoja pažangiausias technologijas bei pilnai automatizuotus gamybos agregatus, tokius kaip infraraudonųjų spindulių terminio apdorojimo įrenginius, pilnai automatizuotas šlifavimo bei kirpimo stakles, karščio nustatymo stakles bei pažangiausias korozijos apsaugos technologijas. Visa tai garantuoja geriausios kainos ir aukščiausios kokybės santykį.

 

 

 

 

 

Saugus įpakavimas ir greitas pristatymas – kompanijos „CS Germany“ vizitinė kortelė


Visos pakabos spyruoklės yra ženklinamos partijos numeriais ir atskirai supakuojamos į aukštos kokybės kartono dėžes, ant kurių puikuojasi spalvotas kompanijos logotipas. Papildomai gaminamos etiketės su individualiais brūkšniniais kodais. 300.000 pastoviai sandėliuojamų spyruoklių, neabejotinai pagerina produktų pasiekiamumo galimybes ir sutrumpina pristatymo terminus. Užsakymų išpildymas siekia net 98%, o tai leidžia klientui sumažinti savo sandėliavimo išlaidas.

 

Mes kviečiame Jus išbandyti naujus kompanijos „CS Germany“ produktus ir nustebinti savo klientus, kurie ieško geriausios kokybės už protingą kainą.