Hankook Akumuliatoriai sugrįžta!

2023-06-29
Hankook Akumuliatoriai sugrįžta!
Hankook Tire & Technology, Franfurkte savo Energy Solution (ES) verslo būstinėje įkūrė nauja dukterinę bendrovę Pavadinimu „Hankook & Company ES“ norėdami paspartinti įmonės akumuliatorių verslą dinamiškoje Europos rinkoje.

Hankook Tire & Technology, Franfurkte savo Energy Solution (ES) verslo būstinėje įkūrė nauja dukterinę bendrovę Pavadinimu „Hankook & Company ES“ norėdami paspartinti įmonės akumuliatorių verslą dinamiškoje Europos rinkoje.

 

Frankfurtą bendrovė pasirinko kaip strateginę vietą, nes miestas yra svarbus Europos geležinkelių ir pasaulinio oro transporto mazgas. Turėdama šį logistikos pranašumą, „Hankook“ nori sukurti efektyvią aukščiausios kokybės baterijų tiekimo grandinę ir išplėsti savo verslo veiklą Europoje.


„Hankook & Company“ dukterinė įmonė „Hankook Tire“, be kita ko, tiekia originalias padangas Vokietijos aukščiausios klasės automobilių gamintojams, tokiems kaip „Audi“, „BMW“, „Mercedes-Benz“ ir „Porsche“, ir fiksuoja reikšmingą augimą Europos rinkoje – kontroliuojančioji bendrovė čia tikisi sinergijos efekto su nauja dukterine įmone.


Hankook & Company ES tieks platų Hankook prekės ženklo energijos kaupimo sistemų asortimentą. Portfelyje yra AGM, EFB ir MF (Standartiniai neaptarnaujami) akumuliatoriai, atitinkantys aukščiausius automobilių sektoriaus reikalavimus. Hankook AGM akumuliatoriai siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį už start-stop ir aukščiausios kokybės transporto priemones. Hankook EFB akumuliatoriuose yra patobulinta MF technologija, kuri idealiai tinka pradinio lygio start-stop transporto priemonėms. Be to, nauji Hankook MF akumuliatoriai užtikrina nuolatinį energijos tiekimą bet kokiomis oro sąlygomis, kad būtų užtikrintas geriausios eksploatacinės savybės. Visuose trijuose gaminiuose taip pat įdiegta pažangi X-Frame technologija, kuri padidina patvarumą ir pagerina variklio užvedimo našumą.


Nuo MF akumuliatoriaus pristatymo 1982 m., Hankook & Company ES verslo būstinė nuolat plėtė savo tyrimus ir plėtrą. 2005 m. įmonė pirmoji Korėjoje išleido AGM akumuliatorių, skirtą start-stop sistemai. „Hankook & Company“ turi tris gamybos padalinius, taip pat tyrimų ir plėtros centrą ir aprūpina maždaug 450 klientų 100 šalių per keturias pasaulines pardavimo vietas JAV, Azijoje ir Europoje.


AD Baltic didžiuojasi po keleto metų pertraukos, galėdama jums dar kartą pasiūlyti atsinaujinusį Hankook akumuliatorių pasirinkimą. Hankook kartu su nauju logistikos centro atidarymu, ir filialu Frankfurte, ateina į rinką atsinaujinę, su aiškia prekės ženklo politika ir ambicingais plėtros tikslais Europoje. Mes matome, šių akumuliatorių poreikį ir potencialą Baltijos šalyse, bei tikimės ambicingų rezultatų.


Daugiau informacijos apie akciją sužinokite telefonu 8 700 22 898 (I-V, 8.00-17.00) ar elektroniniu paštu pagalba@adbaltic.lt.