„IntAct“ akumuliatoriai – geriausias pasirinkimas motociklams

2020-04-05
„IntAct“ akumuliatoriai – geriausias pasirinkimas motociklams
„AD Baltic“ informuoja, kad nuo šiol savo prekių asortimentą papildė aukštos kokybės prekių ženklo „Intact“ akumuliatoriais, skirtais motociklams ir kitai mažajai technikai.

„IntAct“ yra plačiai žinomas Vokietijos prekių ženklas, kurio kainos ir kokybės santykis bene geriausias ir puiki pritaikymo linija.

 

„IntAct“ akumuliatorių tipai:


  • „Classic“ – neužpildytas akumuliatorius su pridėtu rūgšties užpildu. 6 V arba 12 V patikima startinė srovė už puikią kainą. Ilgas naudojimo laikas, kai reguliariai prižiūrima.

  • AGM – neužpildytas akumuliatorius su pridėtu rūgšties užpildu. Skirtas naudoti sezono laikotarpiu ir trumpiems atstumams. Pasiekiantis puikią startinę galią, net kai yra iš dalies išsikrovęs.

  • SLA – užpildytas rūgštimi AGM akumuliatorius. Paruoštas naudoti iš karto. Skirtas naudoti sezono laikotarpiu ir trumpiems atstumams. Atsparus vibracijoms. Dėl stiklo pluošto kempinės pagalbos prisotinto elektrolito akumuliatorius gali būti pritaisytas net ir ne horizontalioje padėtyje.

  • GEL – užpildytas želės pavidalo elektrolitu. Paruoštas naudoti iš karto. Skirtas naudoti sezono laikotarpiu. 30 % galingesnis nei tokių pat matmenų klasikinis akumuliatorius. Atlaiko net daugiau perkrovimų nei AGM ar SLA tipo akumuliatoriai.