Įspūdžiai iš kasmetinio ADI renginio Summ!t

2016-05-24
Įspūdžiai iš kasmetinio ADI renginio Summ!t
„AD Baltic turi kuo pasidžiaugti ir kur pasitempti"

Balandžio 20-21 dienomis Belgijoje, Mecheleno mieste, vyko kasmetinis ADI Summ!t renginys, kuris sutraukia ne tik AD partnerius iš 35 pasaulio šalių, tačiau ir mūsų verslo partnerius, tiekėjus. Renginys skirtas apžvelgti bei apibendrinti ADI rezultatus, pasidalinti vertingais patarimais bei užmegzti tvirtesnį ryšį tarp visų ADI partnerių ir tiekėjų.

 

Renginio metu susirinkusius partnerius sveikino ADI prezidentas Thomas Vollmar bei naudingomis įžvalgomis ir pastebėjimais  dalinosi provokuojančių knygų apie evoliuciją, visuomenę bei genetiką autorius Matt Ridley. Jis teigia, kad žmonių gebėjimas bendradarbiauti ir siekti bendrų tikslų yra vis dar tinkamai neįvertintas, nors šis žmonių gebėjimas turi didžiulę galią pokyčiams ir socialiniam progresui.  M. Ridley palinkėjo AD partneriams sėkmingai bendradarbiauti ir šią galią panaudoti sėkmingai plėtrai. Panašu, kad M.Ridley žodžiai iš tiesų buvo išgirsti, kadangi oficialiai buvo paskelbta, jog ADI gretos didėja, nes prisijungia nauji partneriai iš Danijos.

 

Taip pat Summ!t renginio metu yra planuojami susitikimai su tiekėjais, tad tai puiki proga aptarti iškilusius klausimus ir tolimesnius planus akis į akį. Kaip ir kasmet, renginio metu buvo organizuojami apdovanojimai tiekėjams. Šiais metais atsarginių automobilių detalių profesionalo apdovanojimas buvo įteiktas Javier Rodrigo (TRW), o metų tiekėjo apdovanojimas įteiktas tiekėjui Nissens. Šie apdovanojimai - tai padėka ir kartu visų ADI partnerių įvertinimas už kokybišką ir profesionalų darbą.

 

„AD Baltic turi kuo pasidžiaugti ir kur pasitempti. AD Baltic neatsilikdama nuo besivystančių technologijų, nuolat tobulina prekių užsakymo sistemą ADCat. Stengiamės, kad klientai kuo paprasčiau ir patogiau galėtų naudotis sistema bei užsisakyti reikalingas detales vos kelių mygtukų paspaudimu. Taip pat skiriame didelį dėmesį klientų aptarnavimui, prekių pristatymui ir pačių prekių kokybei. AD Baltic ir toliau sieks, kad visos šios sferos būtų tobulinamos bei stengsis išlikti patikimu partneriu savo klientams“, - Iš Summ!t renginio grįžęs AD Baltic prioritetus išdėstė komercijos direktorius Marius Karanauskas.