Laufenn - naujas padangų prekės ženklas, kuriantis naują vertę

2016-11-02
Laufenn - naujas padangų prekės ženklas, kuriantis naują vertę
Bendrovė „Hankook Tire“ pristato Laufenn gaminius, skirtus Europos rinkai.

Prekės ženklas Laufenn užtikrins aukščiausią vartotojų pasitenkinimo lygį siūlydamas gaminius, skirtus skirtingų poreikių ir reikalavimų turintiems vartotojams. Laufenn padangos sukurtos specialiai Europos rinkai.


Bendrovė „Hankook“, premium klasės padangų gamintoja, informavo apie sukurtą naują prekės ženklą Laufenn, kuriuo bus žymimi gaminiai, skirti Europos rinkai. Ši informacija buvo paskelbta įmonės spaudos konferencijoje 66-osios Tarptautinės automobilių mugės (IAA), vykstančios Frankfurte prie Maino, Vokietijoje, metu. Taip pat buvo pristatyta Laufenn gaminių linija ir strategija. Ji pabrėžia bendrovės „Hankook Tire“ dėmesį skirtingų klientų poreikių tenkinimui.
Laufenn siūlo platų aukštos kokybės padangų, tinkamų bet kuriomis sąlygomis, asortimentą. Jos yra skirtos asmenims, vertinantiems geriausias savybes, kokybę ir stilių. Naujas prekės ženklas simboliškai ir konkrečiai pabrėš bendrovės „Hankook“ viziją, kurios tikslas yra plėsti veiklą globaliojoje automobilių rinkoje. 

Prekės ženklas Laufenn yra skirtas išmanantiems ir taupiems vartotojams. Jis apima atitinkamai parinktus aukštos kokybės gaminius, kurie atitiks įvairius klientų poreikius, kadangi jų parametrai bus nuolat tobulinami ir gerinami.