LUK mokymai apie sankabą ir dviejų masių smagratį

2017-06-15
LUK mokymai apie sankabą ir dviejų masių smagratį
Mokymų metu džiugino teigiami įvertinimai, dalyviai šiuos mokymus vadino informatyviais, praktiškais ir labai naudingais. Siekiame įsiklausyti ir suprasti savo klientus bei jų poreikius, kad galėtume augti kartu!

Šį kartą AD Baltic savo klientus sukvietė į LUK mokymus, kuriuose lektoriai Tomi Lumivirta ir Reinis Noritis dalinosi sukauptomis žiniomis bei patirtimi. Mokymai buvo sudaryti iš trijų pagrindinių dalių: pirmoji - išminimo sistema ir prisitaikančios sankabos, antroji - dviejų masių smagratis (DMF) ir trečioji - dvigubos sankabos (2CT) ir DSG. Po teorinės mokymų dalies prasidėjo praktinė dalis, kurioje dalyviai suskirstyti į komandas galėjo patys pritaikyti išgirstą informaciją. Mokymų metu džiugino teigiami įvertinimai, dalyviai šiuos mokymus vadino informatyviais, praktiškais ir labai naudingais. Siekiame įsiklausyti ir suprasti savo klientus bei jų poreikius, kad galėtume augti kartu!

 

Kviečiame registruotis į paskutinius vasaros sezono mokymus, kurie vyks birželio 20 dieną. Daugiau informacijos ieškokite ADCat užsakymo svetainės skiltyje „Seminarai“.