Mažeikių partneriams pervesta daugiau nei 4 tūkstančiai eurų „AD pinigais“

2019-05-23
Mažeikių partneriams pervesta daugiau nei 4 tūkstančiai eurų „AD pinigais“
Balandžio 1 dieną Mažeikiuose duris atvėręs „AD Baltic“ klientų aptarnavimo centras jau džiaugiasi rezultatais

Pirmąjį mėnesį vykusios akcijos metu beveik 80 partnerių atgavo 10 proc. pirkinių sumos į savo „AD pinigų“ sąskaitas. Iš viso mažeikiškiams išdalinta daugiau nei 4 tūkst. „AD pinigų“, kuriais galima atsiskaityti už iš „AD Baltic“ užsakomas prekes, apmokant iki 70 proc. pirkinio kainos.

 

 

„Atsinaujinus Mažeikių klientų aptarnavimo skyriui, sulaukiame ir naujų klientų. Jau per pirmąjį mėnesį pastebėjome, kad turime užsitarnavę lyderio vardą. Daugiausiai sulaukėme tų, kurie kreipėsi dėl stabdžių, diržų bei tepalų. Gerokai padidėjęs asortimentas leidžia mums patenkinti daugiau partnerių poreikių“, – įspūdžiais dalinasi „AD Baltic“ klientų aptarnavimo skyriaus Mažeikiuose vadovas Alfonsas Girdžiūnas.

 

Šiuo metu Mažeikių klientų aptarnavimo skyriuje iš viso dirba keturi darbuotojai. Algirdo g. 42E atidarytas klientų aptarnavimo skyrius yra antrasis šiais metais duris atvėręs naujas „AD Baltic“ padalinys. Nuo gegužės pradžios skyrius naujas veikia ir Radviliškyje, o nuo vasario – Telšiuose.

 

„Stengiamės būti kuo arčiau klientų ir atitikti jų lūkesčius, todėl aktyviai didiname klientų aptarnavimo skyrių skaičių, plečiame asortimentą bei daug dėmesio skiriame prekių pristatymo maršrutams“, – tikina „AD Baltic“ Lietuvoje direktorius Laurynas Šeškevičius.

 

Anot L. Šeškevičiaus, „AD Baltic“ Mažeikiuose anksčiau veiklą vykdė kaip frančizė, o dabar jau veikia nuosavas, visus aukštus „AD Baltic“ pardavimo ir klientų aptarnavimo standartus atitinkantis skyrius.

 

 

„Atsinaujinę papildėme ir asortimentą – pernai Mažeikiuose nuolat turėjome 6,5 tūkst. prekių atsargą, o šiandien skaičiuojame jau net 15 tūkstančių dažniausiai reikalingų detalių! Automobilių remonto versle partneriams itin svarbu platus pasirinkimas, greitas pristatymas ir patogi galimybė atsiimti prekes čia pat vietoje, todėl norime, kad ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose klientai gautų visko, ko reikia čia ir dabar. Todėl planuojame daugiau „AD Baltic“ naujų skyrių atidaryti ir kituose šalies miestuose“,  – žada „AD Baltic“ direktorius Lietuvoje.