„Meistrų lygos“ naujienos

2019-01-09
„Meistrų lygos“ naujienos
Spalio pabaigoje prasidėjusi dovanų kampanija „Meistrų lyga“ sudomino daugelį „AD Baltic“ klientų. Tai visai suprantama, nes siūlomi prizai ir dovanos yra puikūs, o norint juos gauti, atrodo, ir ypatingų pastangų nereikia. Tiesiog užsakydami prekes rinkitės tas, kurios pažymėtos raudonu ženklu „Akcija“.

Sveiki atvykę į „Meistrų lygą“

Spalio pabaigoje prasidėjusi dovanų kampanija „Meistrų lyga“ sudomino daugelį „AD Baltic“ klientų. Tai visai suprantama, nes siūlomi prizai ir dovanos yra puikūs, o norint juos gauti, atrodo, ir ypatingų pastangų nereikia. Tiesiog užsakydami prekes rinkitės tas, kurios pažymėtos raudonu ženklu „Akcija“. Netrukus gausite AD taškų – surinkite jų kuo daugiau, pasiekite keturis laiptelius ir susirinkite visus jums priklausančius prizus! Sužinoti, kiek taškų jau turite, o kiek dar reikia surinkti, irgi nesunku – prisijunkite prie „AD Baltic“ el. parduotuvės ADCAT, spustelkite ant „Meistrų lygos“ reklamos ir patekę į savo asmeninį „Meistrų lygos“ darbalaukį pamatykite savo pasiekimus, jums nustatytus tikslus bei prizus, kuriuos galite gauti.

Keturi laipteliai ir daugybė prizų


Pasirinkdami ir užsisakydami akcines prekes, jūs kaupiate taškus. Kuo daugiau taškų sukaupiate, tuo daugiau laiptelių peržengiate ir tuo daugiau prizų laimite.

 

Pirmasis laiptelis – visų mėgstamiausias


Atrodo, kad šio prizo laukė dauguma „AD Baltic“ klientų, nes jo nauda nesuabejojo turbūt nė vienas. Žinoma, juk versle ne tiek jau daug dalykų, kurie puikesni už pinigus? Turbūt pastebėjote, kad el. parduotuvės ADCAT ekrano viršuje, dešinėje, žydrajame langelyje atsirado nauja informacija „AD pinigų likutis“ – čia visada matysite jums skirtus AD pinigus, kuriais galėsite pasinaudoti užsisakydami prekes iš „AD Baltic“.

Lapkričio mėnesį pirmąjį laiptelį pasiekė beveik 200 klientų: daugiau nei 100 iš Lietuvos ir po maždaug 50 iš Latvijos bei Estijos. Didžiausia laimėta suma yra apie 500 eurų, mažiausia – 9,10 euro. Vidutiniškai klientai gavo maždaug po 50 eurų. Iš viso laimėta beveik 10 tūkstančių eurų AD pinigais. Tai visai nemažai, tačiau tikime, kad gruodžio mėnesį apdovanotųjų bus dar daugiau, nes pasibaigus pirmajam mėnesiui „AD Baltic“ atsižvelgė į klientų pastabas apie kai kuriems klientams nustatytus sunkiai įveikiamus laiptelius. Todėl visi laipteliai buvo naujai perskaičiuoti naudojant išsamesnes klientų vertinimo metodikas ir nustatyti nauji tikslai. Po šių pakeitimų net trečdalio klientų tikslai tapo gerokai mažesni ir lengviau pasiekiami. Pasitikrinkite, ar pakito jums nustatyti tikslai?

 

Pasiekus antrąjį laiptelį dovanojama čempionų apranga


Nors prizų buvo įvairių ir tikrai nemažai, tačiau panašu, kad ir čia koją pakišo pernelyg aukšti tikslai. Lapkričio mėnesį „AD Baltic“ klientai užsidirbo apie 60 CASTROL remiamai komandai „Formulė 1“ skirtų džemperių bei marškinėlių. Apie 25 liko Lietuvoje ir po keliolika siunčiame į Latviją bei Estiją. Sveikiname!

Taip pat pranešame, jog gruodžio pabaigoje visiems „AD Baltic“ klientams buvo perskaičiuoti ir antrojo laiptelio tikslai, kai kam atnaujinti ir prizai. Pasitikrinkite, kokie reikalai jūsų paskyroje.

 

Trečiąjį laiptelį pasiekusiems atitenka „iPhone“


Taip! Pirmieji keturi naujutėlaičiai, žvilgantys ir prabangūs išmanieji telefonai jau keliauja pas savo šeimininkus. Trys išmanieji lieka Lietuvoje – keliauja į Ukmergę, Skuodą ir Kauną, o ketvirtasis – į Latvijos sostinę Rygą. Sveikiname laimėtojus, o Estijai reikia pasitempti ir atkurti balansą!

 

Ketvirtasis laiptelis ir didysis prizas


Čia lošiami didžiausi prizai – kelionė į komandos „Formulė 1“ RENAULT centrą ir net trys automobiliai! Jei kada norėjote laimėti automobilį, tai būtent dabar tikimybė laimėti yra rekordiškai didelė. Paklausite kodėl? Ogi tai paprasta matematika – paskaičiuokite, kiek klientų turi „AD Baltic“, dabar siūlanti net 3 automobilius, ir kiek klientų turi prekybos centras, draudimo bendrovė ar kita įmonė, siūlanti kokį vieną ar du automobilius? Paskaičiavus akivaizdu, kad kitos galimybės greitai nebus

 

Kaip jums sekėsi lapkričio mėnesį


Naujausius rezultatus galite sužinoti prisijungę prie savo paskyros. Lapkričio mėnesio rezultatai jau taip pat suskaičiuoti ir kiekvienam išsiųsti elektroniniu paštu, kai kurie laimėtojai papildomai bus informuoti ir SMS žinute. Jei laimėjote AD premiją, ją rasite prisijungę prie savo AD Baltic paskyros. Jei pavyko gauti daugiau prizų, netrukus su jumis susisieks „AD Baltic“ atstovas ar jus aptarnaujantis vadybininkas ir sutarsite dėl prizų įteikimo.Jei šį kartą nepavyko, ne bėda! Žaidimas dar vyksta iki pat kovo pabaigos, pasistenkite ir pasiimkite prizus!