Mokymai degalų sistemų remonto specialistams

Mokymai degalų sistemų remonto specialistams
Pirmieji šiais metais mokymai – degalų sistemų remonto specialistams.

Vasario 27–28 d. Kaune vyko pirmieji šiais metais „AD Baltic“ organizuojami mokymai, skirti degalų sistemas remontuojantiems specialistams. Mokymus inicijavo „Delphi Technologies“, siekianti pasidalyti naujovėmis ir tokiomis aktualiomis temomis, kaip GDI (tiesioginis benzino įpurškimas) ir Common Rail. Per pertraukas mokymų dalyviai dalijosi kontaktais ir sava patirtimi, įgyta per ilgametę praktiką. Lektorius – Arkadiusz Raczynski („Delphi Technologies“).


Benzininiai varikliai su tiesioginio įpurškimo sistema plačiai pradėti naudoti dėl taršos reikalavimų. Sistema išgauna didelį galingumą sumažinus darbinį tūrį, todėl varikliai tapo paklausūs, o remontuojantiems specialistams tokio tipo variklių remonto darbų skaičius išaugo. Šios temos mokymų dalyviai aktyviai dalyvavo ir gilino žinias: vykdė elektroninius matavimus, osciloskopu nustatinėjo visų variklių, ir ne tik, jutiklių funkcionalumą, aptarė tipinius gedimus, diagnostiką ir šių sistemų remontą.


Dyzelinių variklių sistemos (Common Rail) mokymų dieną buvo demonstruojami purkštukai ir kiti degalų sistemos elementai, aptarti jų remonto ypatumai. Dalyviai galėjo patys, naudodamiesi įvairiais specialiais prietaisais, pakeisti Common Rail sistemos elementų dalis.


„AD Baltic“ mokymus organizuoja kartu su asortimento tiekėjais siekdama pagerinti automechanikų rezultatyvumą ir inovatyvumą, nes dėl šių aspektų spartėja darbas, gerėja kokybė ir mažėja sąnaudos. Per šiuos mokymus pristatyti įvairūs novatoriški šiuolaikiniai diagnostiniai prietaisai, pagreitinantys kasdienį automechaniko darbą ir pagerinantys jo kokybę. Visų šių produktų galima rasti ir „AD Baltic“ asortimente.