Nuo 2017 m. sausio 1 d. AD pradeda savo veiklą Kroatijoje

2016-12-28
Nuo 2017 m. sausio 1 d. AD pradeda savo veiklą Kroatijoje
Nuo 2017 m. sausio 1 d. „CIAK Group” oficialus pavadinimas pasikeis į „AD ADRIA”.

2016 m. lapkričio 15 d. įmonės „ADI“ (AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL) vadovai Zagrebe (Kroatija) pasiekė susitarimą su „CIAK Group“. Nuo 2017 m. sausio 1 d. „CIAK Group” oficialus pavadinimas pasikeis į „AD ADRIA”.

 

„CIAK Group“ priklausančios įmonės „CIAK Auto“, „CIAK Truck“, „CIAK“ ir „Grioss“ taip pat tapo „AD ADRIA“  narėmis. „CIAK Group“ savo veiklą pradėjo 1994 m.  2015 m. „CIAK“ jau turėjo virš 700 darbuotojų ir pasiekė 85 mln. eurų apyvartą. Įmonų grupė platina automobilių dalis tiek keleiviniams automobiliams, tiek komercinės paskirties transporto priemonėms. „CIAK” turi dukterinių įmonių Serbijoje, Slovėnijoje bei Bosnijoje ir Hercegovinoje.

 

„Visose šalyse mūsų tikslas - suteikti geriausią įmanomą aptarnavimą visiems klientų sektoriams, tiek B2B, tiek B2C. Prisijungdami prie ADI šeimos, mes tikime, jog galėsime tinkamai panaudoti jų teikiamus įgūdžius ir įrankius“, - sako „CIAK“ grupės savininkas Ivan Leko. „Įrankiai ir žinios, kurias siūlo ADI šeima, AD Garage aptarnavimo modelis, patirtis iš kitų patyrusių platintojų – tai, kas būtina mūsų tolimam stipriam augimui. Esame laimingi, kad radome įmonę su kuria puikiai sutampa požiūris vykdant verslą ir turime ambiciją tapti pirmaisiais platintojais, kurie tiekdami dalis keleiviniams automobiliams ir komercinės paskirties transporto priemonėms, savo paslaugas siūlys visame regione“, - ateities planais dalinosi I. Leko.

 

ADI prezidentas Thomas Vollmar sako: „Mes džiaugiames, kad Kroatijoje savo ateitį susiejome su tokia profesionalia ir dinamiška įmone. Ji įrodė, jog turi solidų pagrindą ir reikiamų ambicijų. Ateityje bus daug galimybių įsijungti visoms pusėms: ADI, CIAK, tiekėjams ir klientams, kad ir kiti platintojai kaimyninėse šalyse galėtų matyti šios partnerystės privalumus “.