PARTNERIS+

2020-07-28
PARTNERIS+
„AD Baltic“ pristato programą PARTNER+, kuria kiek galėdama siekia prisidėti prie auto verslo grandinės išlaikymo ir stabilizavimo bei pasirengimo galimiems naujiems iššūkiams 2020-aisiais.

Gerbiamas PARTNERI,


per daugiau nei 30 veiklos metų subūrėme 400 su viršum darbuotojų komandą, taip pat aptarnaujame daugiau nei 30 000 profesionalių automobilių remonto verslo atstovų Baltijos šalyse. Nuolat dirbdama tik su profesionaliais PARTNERIAIS įmonė auga, tobulėja ir gerina paslaugų kokybę, taip pat padeda augti bei tobulėti ir savo PARTNERIAMS, jums. Būdami didžiausia automobilių remonto profesionalams (B2B) paslaugas teikiančia privataus kapitalo įmone Baltijos šalyse, geriau nei bet kas kitas suprantame šios dienos iššūkius, sunkumus bei visai verslo industrijai kylančias grėsmes.


Norėdami įvertinti jau patirtą pirmosios COVID-19 pandemijos bangos poveikį bei išanalizuoti tolesnes pasekmes bei grėsmes, atlikome keletą tyrimų, apklausėme nemažai respondentų bei išnagrinėjome daug įvairios informacijos. Automobilių remonto verslo industrija yra glaudžiai susijusi grandinė, kurioje kiekvienas narys, nepriklausomai nuo dydžio, yra labai svarbus.


Bet kokį sutrikimą bent vienoje iš šios grandinės sričių gali greitai pajusti kiti nariai. Nesvarbu, kokio dydžio gamintojai (pvz., BOSCH koncerno apyvarta per 70 mlrd. EUR) tieks produktus, tačiau nieko nepavyks realizuoti, jei verslo grandinėje platintojas (pvz., „AD Baltic“) negalės jų atgabenti (pvz., dėl valstybės sienų kirtimo sutrikimų) arba servisas nedirbs (pvz., dėl COVID-19 apribotos veiklos) ir nemontuos pagamintos produkcijos, tada visas procesas sustos.


Atlikti tyrimai parodė, jog visi industrijos nariai, nepriklausomai nuo verslo dydžio, srities ar veiklos šalies, patyrė didelį smūgį.


Atsižvelgdami į šiuos aspektus bei suprasdami, kad didžiajai daliai šios verslo grandinės atstovų Baltijos šalyse valstybės pagalba laikinai sunkiai pasiekiama arba nepasiekiama, nusprendėme kiek galėdami prisidėti prie verslo grandinės išlaikymo ir stabilizavimo bei pasirengimo galimiems naujiems iššūkiams 2020-aisiais.


PARTNER+ programa skirta jums, PARTNERI, – tam kad atsitiestumėte, jei patyrėte sunkumų dėl karantino, ir tinkamai pasiruoštumėte naujiems galimai jau šio rudens ar žiemos iššūkiams.


 

Su pagarba

„AD Baltic“ komanda