Rinkitės kokybę ir saugumą su BUDWEG stabdžių suportais

2020-02-18
Rinkitės kokybę ir saugumą su BUDWEG stabdžių suportais
„AD Baltic“ informuoja, kad nuo šiol savo prekių asortimentą papildė aukštos kokybės prekės ženklo „Budweg“ stabdžių suportais ir jų atsarginėmis dalimis.

Pirmaujantys Europoje


Jei ieškote ko nors ypatingo, „Budweg Caliper“ yra tam skirti produktai. Asortimente yra daugiau nei 4 000 stabdžių suportų ir 2 400 atsarginių dalių jiems. „Budweg Caliper“ stabdžių suportų ir jų atsarginių dalių pasiūla yra plačiausia Europoje. „Budweg“ gaminių asortimente yra visko – nuo rankinių stabdžių suportų iki elektrinių stovėjimo stabdžių suportų (EPB). „Budweg“ padengia net 98% Europos automobilių parko, todėl beveik galite būti tikri, kad rasite tai, ko ieškote.


Kokybiški produktai, pranokstantys standartus


„Budweg Caliper“ eina dar toliau, neapsiribodami tuo, kas privaloma. Juk stabdžių suportai garantuoja saugumą, o „Budweg Caliper“, kalbant apie saugumą, nepripažįsta jokių kompromisų. „Budweg Caliper“ taip tiki savo gaminiais, kad laužo taisykles ir pratęsia garantiją savo stabdžių prekėms net iki 5 metų – visiems stabdžių suportams, sumontuotiems vėliau nei 2019 m. balandžio 1 d.


Griežta kokybės kontrolė


Prieš išvežant prekes iš gamyklos, atliekama griežta visų „Budweg“ stabdžių suportų kokybės kontrolė. Nėra nieko svarbesnio už saugius ir patikimus gaminius. Dėl to „Budweg Caliper“ turi ISO 9001 sertifikatą ir nuolat tobulina savo kokybės užtikrinimo procedūras.


Paremta tvirtomis pagrindinėmis vertybėmis


„Budweg Caliper“ turi vieną iš naujausių ir moderniausių gamyklų Europoje ir ilgametę verslo patirtį. Daugiau nei 40 metų rūpinasi kokybe ir tobulina unikalius įgūdžius savo veiklos srityje. Bendrovės gaminami stabdžių suportai savo kokybe dažnai lenkia originalio
s įrangos gamintojų dalis. Stabdžių suportai yra pagrindinė „Budweg Caliper“ veiklos sritis.

 

Ieškokite visame „AD Baltic“ tinkle ir www.adcat.adbaltic.lt.