Tauragės KAS partneriai pasidalijo 10 tūkst. „AD pinigų“

2019-12-06
Tauragės KAS partneriai pasidalijo 10 tūkst. „AD pinigų“
Rugsėjo mėnesį duris atvėręs naujasis „AD Baltic“ klientų aptarnavimo skyrius muša rekordus.

Pasibaigus atidarymo proga surengtai tradicinei akcijai ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad Tauragės partneriai pasidalijo beveik 9 299,12 eurų „AD pinigais“ ir dar papildomai beveik 3 tūkstančius už dalyvavimą „Meistrų lygoje 2019“.

 

Lietuvos „AD Baltic“ pardavimo vadovas Aurimas Tuskenis sako, kad „puikūs rezultatai tik patvirtina tai, kad Tauragėje labai trūko „AD Baltic“ atstovybės. Tai visai suprantama, nes Tauragė juk yra vienas iš didžiųjų naudotų automobilių prekybos centrų. Daugelis šio miestelio žmonių dirba automobilių eksporto srityje. Kasdien iš Prancūzijos atkeliauja daugybė automobilių, kurie čia remontuojami ir prikeliami antram gyvenimui. Todėl ir automobilių dalių poreikis didelis. Džiaugiamės ir mūsų naujaisiais partneriais, ir naujuoju klientų aptarnavimo skyriumi, kuris įgauna pagreitį“.

 

Naujajame klientų aptarnavimo skyriuje dirbantis Paulius Bartminas sako, kad į Tauragės KAS užsuka nemažai žmonių ir daugelis jų tampa partneriais. Daugiausia tai didesni ar mažesnių autoservisų, autodalių parduotuvių atstovai. „Šiuo metu aktyviai dirbame su beveik dviem šimtais partnerių ir jų skaičius auga. Partneriai domisi akcijomis ir „AD pinigus“ tikrai vertina, laukia daugiau gerų pasiūlymų.“

 

„AD pinigus“ siūlančių akcijų bus ir daugiau. Prisijungę prie savo „AD Baltic“ paskyros visada galite sužinoti, kiek „AD pinigų“ turite, kiek gausite ir kokiose akcijose verta dalyvauti. Pabandykite!

 

Gražių švenčių ir sėkmės versle!