Tobulėjame kartu: techninių mokymų maratonas

2016-10-12
Tobulėjame kartu: techninių mokymų maratonas
AD Baltic kartu su savo partneriais pasiūlė eilę techninių mokymų, kurių metu klientai turėjo puikią galimybę gilinti savo žinias ir sužinoti naujoves tiesiai iš “pirmų lūpų”.

Ruduo tiek mums, tiek Jums – pats darbymetis. Laikas, kuomet sulaukiame didesnių klientų srautų ir turime įjungti aukštesnę pavarą. Nuo pat rugsėjo pabaigos AD Baltic kartu su savo partneriais pasiūlė eilę techninių mokymų, kurių metu klientai turėjo puikią galimybę gilinti savo žinias ir sužinoti naujoves tiesiai iš “pirmų lūpų”.

Rugsėjo 29 d. viešbutyje “Vilnius grand resort” vyko mokymai, skirti BOSCH akumuliatorių ir kaitinimo žvakių techninėms ypatybėms. Artėja šaltasis metų periodas, tad siekėme  klientams suteikti naujausią informaciją apie produktus, kurie, paspaudus šaltukui, nuo prekystalių dingsta itin greitai.

Prabėgus penkioms dienoms, klientai vėl rinkosi į jaukią mokymų salę. Kartu su SKF nagrinėjome vandens siurblius, paskirstymo mechanizmus, generatoriaus diržus ir guolius. Charizmatiškasis mokymų vedėjas Tomasz Ochman servisų darbuotojams bandė įrodyti, kad ne visuomet tiekėjas ir kokybė kalta dėl itin trumpo detalės tarnavimo laiko. Svečias akcentavo savalaikį ir kokybišką detalės montavimą, taip pat profesionalių įrankių naudojimo svarbą.

Jokio atokvėpio! Spalio 5 d. “Vilnius grand resort” viešbutyje puikavosi AD Baltic ir prekinio ženklo SACHS logotipai, kviečiantys į vieno sudėtingiausių ir įmantriausių automobilių agregatų – sankabų techninius mokymus. ZF service inžinierius Waldemar Schulz klientams atskleidė dviejų masių smagračių technines ypatybes, kartu su klientais nagrinėjo gedimus ir jų diagnostiką. Taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas sankabų su kompensavimo Sistema Xtend technologiniams ypatumams. Po mokymų pasigirdo klientų plojimai – įrodymas, kad mokymai buvo kokybiški ir atitiko susirinkusiųjų lūkesčius.

Spalio 11 d. klientus pakvietėme iš karto į dviejų mūsų tiekėjų SIDEM ir KYB mokymus. Viena diena – skirtingi automobilio mechanizmai, tačiau vienas tikslas – išeiti iš mokymų salės pasisėmus žinių. SIDEM atstovas Stijn Vanhoutte pristatė atstovaujamo prekinio ženklo istoriją, atskleidė pakabai skirtų SIDEM produktų technines ypatybes, dažniausiai pasitaikančius gedimus.

Gausus mokymams skirtų eksponatų kiekis sufleravo, kad KYB atstovas Arkadiusz Szuter pasiruošęs itin rimtai. Nuojauta neapgavo, svečias po kaulelį narstė  KYB spyruoklių ir amortizatorių technines savybes. A. Szuter iš klientų sulaukė daug klausimų, tačiau svarbiausia, kad į visus juos svečias turėjo paruošęs po atsakymą.                Ir ateityje AD Baltic Jums siūlys gilinti savo technines žinias ir tokiu būdu gerinti paslaugų kokybę galutiniam vartotojui. Jūsų ir vėl lauks jaukios mokymų salės, kokybiški ir, svarbiausia, nemokami mokymai bei skanus maistas pertraukų metu. Primename, kad registruotis į mokymus galite ADCat sistemoje esančioje skiltyje “Seminarai”.