„Valeo“ asortimentas papildytas variklio filtrų produktais!

2019-05-28
„Valeo“ asortimentas papildytas variklio filtrų produktais!
„Valeo“ – pasaulinis automobilių dalių tiekėjas ir partneris automobilių gamybos rinkoje.

 

Technologijų bendrovė „Valeo“ kuria pažangius sprendimus išmaniojo mobilumo srityje kreipdama dėmesį į intuityvų vairavimą ir CO2 emisijos mažinimą.

 

Grupės inovacijų strategija, skirta mažinti CO2 išlakoms ir vystyti intuityvioms operacijoms, leido numatyti naujus rinkos poreikius ir sustiprinti pelningo augimo pagreitį. Atsinaujinusi „Valeo“ yra labiau technologiška, inovatyvi, dinamiškas ir pelninga.

 

„Valeo“ jaučia įsipareigojimą riboti savo veiklos poveikį aplinkai. Kad būtų užtikrinta aukšto lygio aplinkos apsauga ir užkirstas kelias taršai, grupės veiklos direktyvos grindžiamos griežčiausiais pasauliniais standartais, sutelkiant dėmesį į gamybos procesus, kurie mažiau veikia aplinką, biologinę įvairovę, atliekų tvarkymą ir platinimo procesus.

 

„Valeo“ filtrai sukurti pagal naudotojų poreikius, tiekiant aukščiausius kokybės standartus filtracijos srityje atitinkančius gaminius.

 

„Valeo“ oro filtrai sukurti taip, kad filtruotų itin mažas, net 40 mikronų (40µm), arba dvigubai ploneses už žmogaus plauką daleles.

 

Naujasis „Valeo“ variklio filtrų pasiūlymas – tai puikus ir paprastas pasirinkimas.

 

Oro filtrų segmentas lengvai atpažįstamas iš žalios pakuotės. Ši spalva supaprastina sandėliavimą ir leidžia atskirti produktą iš tolo, taip pat ir atkreipti dėmesį į prekės kodą, kuris yra atspausdintas penkiose pakuotės pusėse. Prekės kodai yra lengvai įsimenami tiek tiekimo profesionalų, tiek naudotojų.

 

Kviečiame išbandyti „Valeo“ filtrus visame „AD Baltic“ ir elektroninėje parduotuvėje adcat.adbaltic.lt